Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

Maruta multumim pt. urari. [pup] Nu mai petrec de mult... am o gramada de lucru si parca nu se mai termina...

Tinem pumnii sa fie bb in burtica!

 

Danamunti sanatate multa sotului tau. Sigur veti trece cu bine peste asta! [pup]

 

Salisa ma bucur ca ai mai scapat de greturi... mai e un pic si-l vedeti si pe bebe... cred ca nu mai aveti rabdare...

 

 


[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mai fetelor ... [:-)))] ... voi ati vazut ca io v-am urat we minunat ? [:-)))] mey aiurita mai sunt ... am zis ca-i vineri ... io mi's ca'n faza aia ...

 

m-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca ... da' cand am vazut joi ca vine vineri ... ce dreq sa mai caut sambata la munca ... cand duminica e zi libera ?id="blue">

 

[:-)))]

 

multumim pt incurajari ... si eu va doresc multa sanatate si sa fiti fericite alaturi de familiile voastre [pup]

 

salisa - ce trece timpul ... 10+ ... tot inainte, la cat mai mult [pup]

 

... cateodata cand vad ca fete care au ramas gravide dupa mine (cand am ramas prima oara) ca au deja copii maricei ... ma trece un fior

 

papadie - ce faci iubita ?

 

nally - s-o parasc [:D] ... i-a facut lui Sebita o prezentare in powerpoint (cred) super faina ... felicitari Nally [pup]

 

danamunti - trebuie sa-mi spui mai multe despre dentist ... cate injectii ? multa sanatate si ii tinem pumnii sotului sa-i reuseasca operatia

 

emily - how is the gaza ? [;)]

 

o zi minunata

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

 

danamunti - trebuie sa-mi spui mai multe despre dentist ... cate injectii ? multa sanatate si ii tinem pumnii sotului sa-i reuseasca operatia

 

 


id="quote">id="quote">

 

Pai ce sa-ti zic de dentist?Mi-a facut o singura injectie.N-am simtit nimic nici cind a apasat acolo nici cind a inceput sa-mi curete maseaua.Curaj ca ai sa vezi ca nu simti nimic.Du-te inainte sa ramii gravidutza ca dupa aia nu mai poti.[pup][pup]

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pestisori dragi... Nu am mai dat pe la voi din lipsa de timp... Daca cititi la "ce mai face Mihai" o sa vedeti si cu ce ma ocup de nu mai am timp, si ultimele vesti...

 

Salisaid="blue">... sarcina usoara in continuare...

 

Loredanaid="blue">... [cheers] sa se prinda cat mai repede (du-te si pune mana pe burta Salisei![8D]

 

Pup si restul pestisorilor!...[pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori dragi!

Vai ce dor mi-a fost de voi!!

De azi voi fi zilnic pe net,sunt tare fericita ca am in sfarsit internet prin cablu,gata cu porcaria de telefon...[:D]...cred ca sunt 2 luni de cand nu am mai intrat,ufffffffff....dar de azi sunt prezenta la apel[:D]

Sa va mai zic cate ceva de noi....suntem tare cumintei,papam bine si crestem mari...Robert are 7 luni si jumatate,ce trece timpul asta![bang]....am sa va mai pun si poze dar zilele ce urmeaza ca trebuie sa le iau pe toate incet[;)].

Ce mai faceti voi fetelor,EMILLY,MARUTA(am vazut ca tot nu e un bebe inca,dar insista ca va venii[pup])si celalalte fete care le mai stiu,am vazut ca sunt si ceva fete noi,am sa ma pun la curentul cu toate,imi cer scuza insa ca azi nu prea am citit din urma[V].

EMILLY,draga mea ,sa sti ca ,cred, ca o sa ne vedem cat mai curand,sper eu,pe continentul American[:D]....hahahah...da,al meu sot a reusit cu actele,asa ca iar facem drumul inapoi,insa nu stim exact cat va mai dura,s-ar putea ca anul asta sa mai stam aici,dar sunt fericita!...te voi vizita in Canada,ti-am mai spus eu ca am si prieteni si rude acolo si vreau tare mult sa venim in vizita...dar mai e pana atunci ,insa eu sunt tare entuziasmata[alcool].

Fetelor,pupici multi ,ne auzim mai tarziu!

 

 

 

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)

http://community.webshots.com/user/crismir100

http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...