Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

bine ai venit orhidee [bis]

 

mey acu vad si eu pozele de pe webshots ...

 

vanessa ce frumusica esti ... si ce baieti mari ai ... sunteti superbi [pup]

 

nally - nu te dam disparuta ... asa cu una cu doua [pup]

 

eu sper sa iasa dintisorii aia odata! ca va chinuie gazele si ele pe voi [pup]

 

acu intru pe net sa vad ce gasesc cu Sovata asta ... papadie ... tu ce stii ?

 

Nally - spune sincer de unde are Seby ochii aia ?[:I] ... poate asa aflu de unde i-a luat si maica'mea pe ai mei [;)]

 

o zi buna

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ochii nu stiu poate de la vecinu de la etajul 13 [:D] ...

 

Am pus poze noi ...[foto]

 

Pupici ...fug la piata sa iau capsunele! [pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Sebi la 1 An! [foto]

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori,

Multumesc Vanesa de urari.

Fetelor azi e 1 Iunieid="size2">id="size4">id="blue">...e ziua puiutilor vostrii...

La multi ani pentru copilasiid="green">!!!

Imi amintesc ca atunci cand eram copil...ne ducea mama pe mine si sora mea...de 1 Iunie la cofetarie si mancam o prajiturica...., a avut o semnificatie speciala pentru mine ziua aceasta...de aceea sper sa fac si eu la fel cu puiutul meu cand va veni....

Va pupicesc...pe totate!

Si nu uitati sa fim un pic copii, macar azi de ziua copiilor...!

Salisa 11+

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

bine ai venit orhidee [bis]mey acu vad si eu pozele de pe webshots ... vanessa ce frumusica esti ... si ce baieti mari ai ... sunteti superbi [pup]nally - nu te dam disparuta ... asa cu una cu doua [pup]eu sper sa iasa dintisorii aia odata! ca va chinuie gazele si ele pe voi [pup]acu intru pe net sa vad ce gasesc cu Sovata asta ... papadie ... tu ce stii ?Nally - spune sincer de unde are Seby ochii aia ?[:I] ... poate asa aflu de unde i-a luat si maica'mea pe ai mei [;)]o zi buna


id="quote">id="quote">multumim mult de aprecieri (si celorlalte le multumesc.). Sa inteleg ca in sfarsit ai reusit si tu sa vezi poze????Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOIPOZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scrisesem ieri ditai mesaju si s-a dus pe apa sambetei:-)

Marutza nu e gravida da` o sa fie in curand, parol...sa vedeti ce-o sa mai boceasca pe aici ca da la boboci:-)

am pus si eu citeva poze cu miss Mielu...ma omoara de shale ca a inceput sa mearga.

si noi venim acasa la sf lui iulie incep lui august.

pup u all pe aripiori*************

poze cu don Mielone (plus mama sa anu trecut pe 19 mai:P): http://community.webshots.com/album/357641672dxnegP

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce trupa inchegata aveti aici, ma bucur din suflet.

 

La multi ani tuturor copilasilor, sa ne traiasca si sa ne bucuram atat de "nazbatiile" lor cat si de progresele lor!

 

Astazi m-am uitat pe o revista si ce credeti ca se spunea la astroglume pe seama Pestilor; redau aici:

 

"De cati Pesti este nevoie pentru a schimba un bec?

O Doamne, nu stiu. Dar becul se va schimba singur, daca asta este dorinta Domnului." (Sper sa va amuzati si voi).

 

Toate bune si frumoase, ma duc ca am de cusut o fustita pt a mea fata - o sa fie coana Mita din Dl Goe a lui Caragiale (sa ma laud si eu putin!!!)si cum nu avem masina de cusut....

 

Mult noroc pe oriunde va aflati! Cu drag, Orhidee

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...