Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Emilly

 

Felisid="red"> bun si tortul[:D] grija in schimb la silueta[:D]inca mai alaptezi asa-i?


id="quote">id="quote">

 

Da EMILLYid="blue"> ... inca mai alaptez, 1 data /zi, sau de cate ori e necesar... [alcool]

 

Din 18 kg luate in sarcina nu mai am nimic...[biz] si 80% din papa meu e ... dulce...[hot]

 

ELIANAid="blue">... superbe pozele... Fetitza ta rozie intr-un cadru verde superb si plin de flori...[olala]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Scrisesem aseara un mesaj, de fapt doua si chiar aparusera... si acum nu mai sunt... ce ma enerveaza...

 

Multumim pentru aprecieri [pup].

 

Salisa ma bucur ca esti bine asteptam sa ne tii la curent [pup].

 

Emilly am vazut pozele cu gaza... e o scumpa...

 

Felis m-am uitat si la pozele voastre... [pup] piutului mic si scump. Am citit ca nu papa... nici maimuta mea nu prea mai mananca... are la 6 luni 6 kg (si s-a nascut cu 3050 g)... Ea nu a mancat Milumil... pana la urma a acceptat Beba de la Nestele, dupa ce am incercat vreo 6 feluri de lapte. E bine ca mai ai inca lapte...

 

Of... nu mai stiu ce scrisesem... ce ma enerveaza ca au disparut mesajele...

 

[pup]

 

 

[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam tirziu dar decit deloc...."Hristos a-nviat!".Eu am fost plecata si n-am avut pc la mine sa va urez toate cele de Paste.Cum ati petrecut?

Felis id="red">ce noroc pe capul tau cu kg.Vreau si eu ca tine![q]

Salisa id="red">cum te mai simti?Esti bine?Ai facut eco?

Nally id="red">n-ai ajuns acasa?

Gata ma retrag la film.Va pup!

Dana si [copil] Eric

 

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Dana! Aici nu prea se omoara cu echografele....doar daca sarcina prezinta vreun risc....sau mai stiu eu din ce alte motive...

Noi ar trebui sa facem macar sa vedem daca suntem 2 sau 3,...acu asteptam scrisoare de la spital si apoi vedem ce vom mai face....

In rest toate bune....suntem bine cu mai putine varsaturi dar aceleasi greturi...e bine ca nu mai vars asa de des...

In rest voi ce mai ziceti nou?

Eu in ultimul timp mi-am cam pierdut indeletnicirea de a gati si saracul sotul meu sufera....din cauza asta....dar ce sa fac daca nu mai am chef...

Va pup!

 

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, [pup]

 

salisaid="red"> noroc cu tine[flo] ca altfel trebuia sa va caut citeva pagini bune[:D] astenie de primavara se pare...sau ploile ce nu se mai gata[bang]

Aseara m-am intilnit cu o cunostinta care e graviduta in 6 luni, ce mi-a placut de ea si mi-a facut si mie "pofta" de o noua sarcina[;)]....dar mai asteptam putintel, sa mai rezolvam din probleme si ne punem pe treaba sa-i facem Ilincai un fratior[copil]

 

pupicei si trezirea pestisori!!!!id="red">[balcon][balcon][balcon]

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...