Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

uitati tava

 

http://community.webshots.com/photo/324278388/343993443abmyyU

 

papaid="red"> omu cat traieste invata... sporul casei e printre obiecte preferate pe care ar trebui sa le ia puiul mic... cica are belsug in viata in tot ceea ce va dori sa faca...

 

gata ma duc la culcare ca nu mai pot... imi vine sa dau pi dinafara [vom] de somn ce am in mine!!![alcool]

 

pupilai [pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mey... [:I]da yo chiar n-am mai intrat de mult pe aici...[alcool] M-am uitat la paginile din urma (sa citesc) aparu si Loredanaid="blue">...[pup] Chiar ieri ma gandeam la tine Loredanaid="blue">, ca nu ai mai aparut... Tu care erai nelipsita...[pup]

 

Si Papadieid="blue"> mai des...[pup] Sa-ti traiasca Catrinaid="green">... sa fie sanatoasa [s]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia uitati ce artista sunt [hot]

 

papadie - am auzit si eu de dl Utrogestan ... cred c-o sa-l las pe mr Gravibinon ... si o sa-l iau pe celalalt ...

 

pana una alta sunt curioasa daca sunt gravida azi e ziua 30 ... ieri am avut ceva simptome de ciclu ... dar azi nu

 

va [pup] pe toate (ca-mi sunteti tare dragi) si vorbim mai incolo .... ca acum am treaba cu papa

 

Maruta si bazdaganiile ... Aristotel Zamisar's , Dolly Mezel si Perusita Zapacita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW Maruta!!!!!!!!!!!sunt frumoase foc, ca sa vezi talentul pestisorilor...eu ieri i-am facut fiica-mii niste "tablouri" pentru camera ei, sunt viu colorate si inveselesc camera.

 

Fetele cu copii ia uitati aici un site super fain http://vrac-coloriages.site.voila.fr/disney/disney.html

 

am printat citeva desene, le-am colorat, decupat, lipit pe carton, pus folie plastic groasa si gata tablouasul, imi pare rau ca nu am digital sa-l pozez si sa vi-l arat[V]

 

Nallyid="red"> scumpa noastra, ti-am simtit lipsa la greu[pup]

nasolie cu vecinii vostri, cred ca sunteti cu nervii....

Cum mai e flacaul cu dintisorii?eu de cind ti-am zis ne-a mai iesit doar un frontal si acum de vreo 3 saptamini ne chinuim cu urmatorul ce sta abia acum sa sparga gingiuta[xx(]

 

am fugit ca mi s-a trezit galusca mica, pupicei la pestisori!!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a trezit cutremurul.Voi l-ati simtit?Eu m-am speriat putin , pt. ca locuiesc la etajul 7 si se cam clatina la ultimul cutremur.Nu am mai putut dormi asa ca am bantuit pe DC....

Voi in ce ape va scaldati, ca ale mele sunt cam tulburi, am o stare tare naspa, nu am chef de nimik si nimik nu ma mai tenteaza..E vreo pasa proasta de a noastra de a pestisorilor?

Va sarut!

Week-end plakut!

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_daneza

M-a trezit cutremurul.Voi l-ati simtit?


id="quote">id="quote">A fost cutremur? Cand? Eu una nu l-am simtit [:D]Maruta tinem puminii sa fie bb in burtica. Si sunt foarte frumoase creatiile tale... Cred ca tb. date cu lac acum, ca sa nu se i-a culoarea si sa straluceasca, nu? Zic si eu... [:D]Emilly multumim pt. link... l-am salvat... mai avem pana la colorat, dar sa fie acolo... [pup]Nally bine ai revenit... ne suparam pe Sebi daca nu te mai lasa pe la noi... Nici eu nu stiam de sporul casei... acum m-ai lamurit. [pup]Eu am ramas zilele astea fara net... ce ma enerveaza... acum recuperez... [pup][foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gagicileee [flo]

 

Danielaid="red"> credeam ca io am starea asta de la oboseala si de la rusii pe care ii am in vizita...[alcool] dar se pare ca mai sunt ca mine [pup] ... ce bine ma mai simt ca nu sunt singura... (sunt rea acu' da nu ma pot abtine [:I]) lasa iubita ca ne trece noua! [pup] [flo]

 

Marutaid="red">... nu lansezi o linie noua de jucarii? Serios! Io una nu stiu ce sa ii mai iau lui Sebi sa se joace! Se plictiseste tare repede de ce are! Frumoase foc figurinile tale! [pup] Tinem pumnii sa fie cu ochi!!! [pup] [pup] [pup]

 

Emillyid="red"> nici un dinte nu ne-a mai iesit pana acu!!! Astia cand maiau de gand sa iasa? Am ramas la doi jos! Si imi urla nu alta cand il apuca si ma muuusca si isi da cu ginfiile in umarul meu de nu mai pot nici io de durere [bang]... ma ia groaza cand ma gandesc ca daca la dinti face asa ... maselele vai de mama noastra!!!![alcool][alcool][alcool]

 

Elyanneid="red"> ce iti mai face printesuca? [pup]

 

Felisid="red"> pe unde va plimbati voi mey? da un semn cand ieisti pe afara .. poate ne si intalnim! [pup] [flo]

 

Va pupic [pup] si fug ca tre sa il culc pe mandrul meu ca nu mai are stare! Ma mir cum de m-a lasat acu sa stau un pic pe net!!!id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Eu sint rupta!Toata casa e cu susul in jos.String toate lucrurile din casa si le bag la cutii(in iunie plecam de aici si nu se stie unde) si nu mai am timp de nimic.Sotul umbla dupa cutii eu le incarc.[:(]

Asa ca asta e ocupatia mea pina plec.

Nally id="red">bine ai revenit la noi!Te dadusem dispatura!Ce face Sebi?Mai il dor gingiile?Acum ati dat de alta problema?Vecinii?Astia seamana cu vecinii care ii aveam eu anul trecut.Imi venea sa urlu de nervi.Si asta ca stateau sub mine,dar daca ar fi stat deasupra cred ca o luam razna.

Miine mergem iar la plaja dar de data asta stam la soare.Eric o sa stea in carut ca e in stare sa-si bage miinile in gura cu tot cu nisip.

Nally id="red">dar ce pret au mai scutecele si servetelele astea care zici tu?

Ma duc la somnic ca-i tirziua rau de tot!Va pupic si o sa-mi mai fac timp sa intru sa vad ce faceti.

Dana si [copil] Eric

 

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danaid="red"> scutecele Pampers iau la punga mare - Jumbo Pack - care are 80 de bucati si e la pret de 640.000 lei iar servetelele sunt intre 94.000 si 100.000 lei - depinde de unde le iau!

 

Pupici ! [pup] Ma duc sa fac pap lui Sebi![biz]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...