Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

Lori, tare frumoase creatiile tale!Imi dai mie buburuza? Sau fluturasul?Spor la pictat incontinuare..Vreo veste legata de un viitor bebe?

 

Dana, unde trebuie sa te muti si cum adika nu stii unde?Te invidiez ca mergi la plaja!E frumoasa tare Spania, sper sa ajung si eu anul acesta...in vacanta...

 

 

NALLY, SPER SA ITI TREACA SI TIE STAREA DE OBOSELA SI SA TE MAI LASE SEBI SA TRECI PE LA NOI...

 

Felis, ce mai face Mihaita?Sper ca este bine?Sanatate!

 

Emilly, ce mai face printesa ta?Vezi ca ai promis ca pui niste pozici noi ?Cand ?

 

 

Va sarut pe toate , si pe cele care nu v-am pomenit!

 

De intalnire nu mai pomeniti nimik?

 

Lori , sper sa te sun maine!

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Nally

Danaid="red"> scutecele Pampers iau la punga mare - Jumbo Pack - care are 80 de bucati si e la pret de 640.000 lei iar servetelele sunt intre 94.000 si 100.000 lei - depinde de unde le iau!Pupici ! [pup] Ma duc sa fac pap lui Sebi![biz]id="purple">id="Comic Sans MS">Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]Poze...Poze...Poze [foto]* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">id="Comic Sans MS">


id="quote">id="quote">Ok Nally,merci mult de precizari.[pup][pup]Dana si [copil] EricEric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_daneza

 

Dana, unde trebuie sa te muti si cum adika nu stii unde?Te invidiez ca mergi la plaja!E frumoasa tare Spania, sper sa ajung si eu anul acesta...in vacanta...

 

 

 

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 


id="quote">id="quote">

 

Dana id="red">nu stiu unde ne mutam pt ca depindem de serviciul sotului.E ciudat ca nu stim dar asa e in fiecare an.O sa stim in iulie-august.

Azi am fost la plaja,dar a fost cam racoare.Lume era din plin,dar eu sint cam friguroasa de fel asa ca...Am mai iesit si eu din casa,ca la cite cutii am umplut....Asa e Spania e frumoasa,dar eu vreau acasa!

Dana si [copil] Eric

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

 

Fulguletzule ... ma suspectez de "telepatie cronica" ... caci ieri mi-a fost un dor de tine ... si am fost si ti-am vazut pozele ... am vrut sa-ti scriu ... dar mi-a fost teama de ridicol ... deh de'ale mele


id="quote">id="quote">

 

ce ridicol mey? fi fata serioasa, ca de nu [neand]

poti sa-mi scri cand ai tu chef, ca eu ma bucur nespus de mult!

[pup]

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_daneza

Danuta, am vazut pozele recente!E un scump Eric si un grasunel1Sa iti traiasca!Te cheama cumva si Iuliana?E adevarat ca indiferent cat ar fi de frumoasa tara in care locuiesti, tot in Romania esti acasa....Dana'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


id="quote">id="quote">Asa e Dana.Aici ai ce vrei,dar acasa e acasa.Eric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Emilly

fulguleatzaid="red"> imi pare rau ca aveti probleme...David cred ca s-a facut flacau mare deja[;)]Tu cum mai esti?socrela mai e la voi?nu mai retin daca tu mai alaptezi, e ciudat ce i se intimpla lui David cu alergiile, ce spun doctorii?


id="quote">id="quote">pai e flacau in toata firea, dar fara dinti in gura..[:D]uite pozici noi cu... noiid="green">apropos..am vazut pozicile cu dulceatza ta..mey da ce copanase tocmai bune de papat are...E o scumpa tare!Socrela a plecat de o saptamana...of..ca nu e ca mama...Nu-l mai alaptez pe David de o luna jumate, pe motiv ca eu consum prea multe produse alergene si i-as face mai rau. Si asta chiar am observat-o : imediat ce am intrerupt alaptatul si am trecut pe soia, i-a fost mai bine. ce zic doctorii? ...pai..doctorii (am fost la multi de tot, de toate tipurile ..ba dermatologi alergologi, ba pediatrii) si zic ca in proportie de 50% boala dispare singura pana la 2 ani. Restul de 40 mai dispare la pubertate iar restul de 10 nu mai dispare toate viatza.Ce sa zic..raman optimista...O sa o iau razna daca mai citesc ceva pe tema asta [bang]Partea nasoala este ca multi medici ne-au "atentionat"(si am si citit) ca boala asta duce, in cele mai multe cazuri, la astm sau rinita alergica...David face si niste vaccinuri speciale pentru niste infectii pe care le-ar putea face, si la fiecare vaccin se umple de bubitze si iar o iau de la capat..Ai ca v-am innebunit de cap.. Una peste alta, el este un copil vesel si din ce in ce mai rasfacios..[copil]salisaid="red">, ce inseamna AO?[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">pozitzeid="green">id="size1">
am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...