Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (10)


Recommended Posts

Buna fetelee! [pup]

 

Noi plecam maine dimineata la tara si mai venim marti care vine!! Abia astept sa ajung la aer curat cu printul meu! Numai ca au anuntat la meteo ca o sa se cam strice vremea!!! Sper sa prindem si noi cateva zile faine sa stam prin curte sa ne jucam!!!

Am facut bagajele maine doar sa ne trezim papam si o tulim in provincie!!! iiiiuuuuupiiii[bis][bis][bis]

 

Vreau sa va zic ca l-am tuns pe Sebi cheeeeelll!!![bis] si a stat printul meu ca un mielusel sa il tunda mami!!! A bagat niscai par prin gura si s-o convins singur ca nu ii bun, ca pe mine nu ma crdea!!![:D]

 

Cand o sa vin din mini-vacanta asta o sa ii fac cont nou la webshots ca nu mai am unde pune poze cu el si va arat beculetul nostru drag!!![il]

 

Danaid="red"> noi noi am dat anunt pe net ca inchiriem ap. cu 2 camere in Mangalia pentru 2 saptamani dar cred ca se vor reduce la 7 zile de stat, ca exista pericolul sa ne cam plictisim! Pe plaja nu putem sta prea mult cu piticul si o sa cam fie plictis in rest! Pupici la Ericu scump!!![pup]

 

Marutaid="red"> ce fain ai petrecut we ... tu numai te distrezi bag seama! [pup] tinem pumnii in continuare sa fie cu ochi! [pup]

 

Pup toate pestoaicele scumpele [pup] si va doresc numai bine in zilele care urmeaza! Poate mai intru de acolo sa vad ce mai faceti dar nu promit si ca o sa pot scrie... am sa incerc totusi! [flo]pupilaiiii [pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Emilly

mey, pe mine m-au capiat dintii lu'fiica-mea...nu vor sa iasa si pace!ne chinuim 1 la luna sau chiar mai mult[bang]

 

Mai ziceti si voi ceva frumos...moda, vacante, iubiti, baute[alcool] orice altceva, pliiizzzzz!!!!!!!

 


id="quote">id="quote">

 

Ne laudam si noi la capitolul dintzisori!...[:D] Ni s-a confirmat azi de dr pediatra ca ne ies dintzisorii...[:D]

 

De vacantze: am fost in week-end la munte[bis] si avem si poze![bis]

 

Marti am fost si in Cismigiu, mami cu fusta scurta!... Si de acolo avem poze![bis]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felisid="red"> si unde sunt pozele???

 

Nallyid="red"> sa aveti vreme buna!

 

[nani] bun!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Nally

[purple]Danaid="red"> noi noi am dat anunt pe net ca inchiriem ap. cu 2 camere in Mangalia pentru 2 saptamani dar cred ca se vor reduce la 7 zile de stat, ca exista pericolul sa ne cam plictisim! Pe plaja nu putem sta prea mult cu piticul si o sa cam fie plictis in rest! Pupici la Ericu scump!!![pup]


id="quote">id="quote"> Nally id="red">sa ai parte de vreme buna si sa incerci sa te relaxezi.Eu merg la Mamaia la hotel.Inca nu stiu ce hotel.Vreau sa iau un apartament ca merg cu sora mea si nasa plus eu si Eric.Mai caut pe net sa vedem oferte.Pupici lui Sebi cel nazdravan!Eric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pestisori, pestisori!Va salut!

 

Sa va iau pe rand...

Lori, ti-am trimis PM.

FULGULTZ , IMI PARE RAU CA DAVID ARE ANUMITE PROBLEME , DAR SUNT CONVINSA CA SE VOR REZOLVA IN TIMP.AM VAZUT POZELE SI E UN FRUMOS CA MAMA LUI...SINCER! SI UMFLATEL!Cu metode naturiste nu crezi ca ar fi mai ok, sau e prea mic ca si varsta....

Nally, sa ai vreme frumoasa la tara!Sa fie soare sa i se bronzeze chelia lui Sebita!

 

Pt. fetele care vor la mare am mobilat un hotel la Costinesti si unul din colegii mei a plekat acolo si e director, asa ca am relatii si va pot obtine preturi mai bune...Va ganditi si imi ziceti!Mai am si o pensiune mica la Techirghiol.....sau un alt hotel la Mamaia, il cunosc pe patron!

 

Si eu vreau in vacanta , dar nu in Romania!

Va pup si sa va mearga bine!

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danaid="red"> ce de ai...fetele sariti!!!atacati-o pe Dana cu mesajele...si eu as vrea ...dar nu anul asta[V]

 

Daca nu ai fost in Spania, iti recomand Torremolinos, coasta de sud a Spaniei, e superba, Dana cealalta[:D] iti poate confirma.Noi anul asta vom merge prin apropiere sa mai vizitam cite ceva din Canada, ca cu incarcatura mica [bb] la bord nici o sansa de drumuri lungi, poate la anu' o fi mai bine...speram.

 

[nani]bun!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_daneza

Pestisori, pestisori!Va salut!chelia lui Sebita!Pt. fetele care vor la mare am mobilat un hotel la Costinesti si unul din colegii mei a plekat acolo si e director, asa ca am relatii si va pot obtine preturi mai bune...Va ganditi si imi ziceti!Mai am si o pensiune mica la Techirghiol.....sau un alt hotel la Mamaia, il cunosc pe patron!Si eu vreau in vacanta , dar nu in Romania!Va pup si sa va mearga bine!Dana'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


id="quote">id="quote">Dana la Mamaia ce hotel ai?Ma rog,unde zici ca-l cunosti pe patron.Eric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Emilly

Daca nu ai fost in Spania, iti recomand Torremolinos, coasta de sud a Spaniei, e superba, Dana cealalta[:D] iti poate confirma.Noi anul asta vom merge prin apropiere sa mai vizitam cite ceva din Canada, ca cu incarcatura mica [bb] la bord nici o sansa de drumuri lungi, poate la anu' o fi mai bine...speram.

 

[nani]bun!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">

id="size1">

 

 


id="quote">id="quote">

 

Asa e Emillyid="red">,ai dreptate:e frumos aici.Asa ca Dana id="red">poti sa vii la nisipul din Spania sa te bronzezi.

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, cochetelor!

Vad ca a-ti fost mai harnicute ca altadata....si a-ti umplut deja cateva pagini...., dar tot pe pagina 3 v-am gasit.

Intreba Fulgulet ce inseamna...AO...ei astea sunt initiale de la numele si prenumele meu.

La inceput cand m-am inscris...pe acest forum am ales alt id..., dar nu mergea...asa ca ...am recurs la cel prezent ...si au ramas si initialele mele.

Am citit ca mergeti la plaja,...ca va ies dintisorii....., ca desenati...si faceti opere...de arta...bravoooo!

Eu ma lupt cu aceleasi greturi si varsaturi...despre care v-am mai povestit....dar rezistam.

Se pare ca pe mine chiar nu vor sa ma lase mai moale simptomele pana la finalul primului trimestru, dar le venim noi de hac..., ca nu mai avem mult pana in al doilea trimestru.

Va pupic si va trasmit numai bine la toate si la puiutii vostrii!

id="left">

[gravi]10+

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salisaid="red"> deja 10 saptamini....imediat o sa ajungi la termen, sa vezi cum o sa zboare timpul...ce dor imi e de perioada cu burtica...trai pe mine nenica...papa bun, plimbari, mofturi, somn la greu si bb in burtica la cald...frumos.

 

Ehe si cind imi zicea dr.'bucura-te acu' cit bb e la caldurica si nu cere papa, nu plinge, nu face kk; zau daca am crezut-o...acum cind e un pic de liniste in casa simt ca ma nasc a doua oara, respir si ma relaxez si cum se scoala gaza incepe activitatea si de multe ori ii zic'tu mami tu te-ai trezit si mami inca nu s-a relazat'si o luam iar cu toate alea cunoscute;plimbare, papa, kk, gatit, calcat etc...dar e frumos si n-as schimba pe nimic viata mea de acum...

 

pestisori dragalasi, voi deja ati intrat in weekend asa-i???

no, va pupic pe solzisor!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...