Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by krelia

lilinaid="blue">, chiar, cum te intelegi cu varsatorul sotior...caci eu, tin minte..aveam un pretin varsator si era atat de diferiti...ca pan' la urma, taiete! [:D]...insa stiu ca relatia familiala capri-varsator este chiar binevenita [:I]...ca si acinaid="blue"> si anymonyid="blue"> [;)]...[pup]id="purple">id="Comic Sans MS">


id="quote">id="quote">ne intelegem relativ bine...dar am avut si perioade grele eu sunt extrem de capoasa dar nici el nu se lasa mai prejos
[mamica]Lilina siid="red"> [bibe] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">cum s-a nascut bebe [batetoba] id="orange">site-ul lui bebe [bonjovi] id="green"> varsta lui bebe [testoasa]id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mai primiti o capricoarna printre voi???se poate oare??? atatea capricoarne la un loc???[alcool]

 

Noroc cu Lilina care mi-a zis de topicul asta....si eu sunt in aceeasi situatie in casa ca si ea..adik un capricorn in persoana mea, varsator sotul si balanta grasanu meu...cat priveste relatia dintr eun varsator si un capricorn...e grea dar pana la urma se dovedeste a fi super frumoasa...daca stim sa ne ponderam orgoliile[:D]

 

Mamica fericita de [copil] GABRIEL (30.09.2006)

PRINTZUL

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alexutza_26

Am avut eu un prieten Capricorn...e nashpa, adik e ca si cum ar trebui sa te suporti tu pe tine[alcool], groaznic, ieseau scantei din orice, asa ca nu am mai rezistat si am zis pas[:D]Mamica fericita de [copil] GABRIEL (30.09.2006)PRINTZULPupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!


id="quote">id="quote">alexutza......ce haioasa eshtie cumva trist ceea ce spui, dar e si adevaratd'aia cred ca e si hilareu am avut prieten capricorn si pot sa spun ca ne-am inteles f.binene luam unul altuia vorbele din guraera incredibildar ne-am despartit pt.ca ajunsese sa puna botu'la ce-i spuneau ai lui, iar eu ma cam plictisisem de el....prea eram identici
[mamica]Lilina siid="red"> [bibe] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">cum s-a nascut bebe [batetoba] id="orange">site-ul lui bebe [bonjovi] id="green"> varsta lui bebe [testoasa]id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:[i] de unde si chestia ca opusurile se atrag reciproc[:D]

 


id="quote">id="quote">

 

pai vezi...si atunci de ce sa nu ne intelegem si cu

Varsatorii... ???

 

apropo' cu cine va intelegeti cel mai bine dintre zodii

si cu cine nu ?

 

[mamica]Lilina siid="red"> [bibe] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">

 

cum s-a nascut bebe [batetoba] id="orange">site-ul lui bebe [bonjovi] id="green"> varsta lui bebe [testoasa]id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu Fecioarele! - nu conteaza femei sau barbati, fecioara sa fie!!!ATAT[:D]

Cu Racii nu ma inteleg deloc, desi nu ajung chiar la dispute, doar ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda!!![alcool]

 

 

 

 

Mamica fericita de [copil] GABRIEL (30.09.2006)

PRINTZUL

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...