Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

Eu ma inteleg cu toate zodiile, adica cu toata lumea, la inceput. Dar, din pacate, daca ajung investesc sentimente intro relatie, astept sa fie reciproc, si daca vad ca celalalt nu investeste tot atat, ma plictisesc si plec. Iar daca ma simt ofensata, s-a terminat pentru totdeauna! Marele defect al meu este ca nu uit niciodata raul.

 

Mami de Vlad (17.10.2006)

Poze

Paginuta mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Singurul Capricorn cu care m-am inteles super, e fostul meu sef. Dar asta cred ca datorita faptului ca nu am avut decat o relatie profesionala. Eram pe aceeasi lungime de unda si ne intelegeam din priviri. Au existat putine scantei la inceput, dar cu timpul am ajuns sa ne apreciem enorm de mult unul pe altul.

 

Mami de Vlad (17.10.2006)

Poze

Paginuta mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziulica dragelor,

Am si eu un pic de timp si am intrat sa va salut.

Una peste alta am trecut cu bine si peste cele 4 zile libere.[:D]Ce bine ca s-au terminat ca incepusem sa ma invat acasa.

pupicei multi

 

Anca mami de Buburuz Andrei[copil] (13.02.2006)

Pozele Noastre

Buburuzul Mic

Povestea Nasterii

 

Nu te agita atat, lucrurile cele mai bune se petrec atunci cand le astepti mai putin.G.G.Marquez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti la cornitze!! [hia]

am terminat si eu treaba p'aci...ca a fost ca la nebuni...deh, daca am avut zile libere...

 

lilinaid="blue">, imi pare bine ca va intelegeti, pana la urma nah, cred ca in fiecare relatie exista urcusuri si coborasuri...indiferent ce zodii sunt "in joc", nu?[:I]

dovada ca nici eu cu geamanul meu nu ne potrivim, zodiacal..si intr-adevar exista momente cand imi vine sa-l strang de gat [:D][mariaj]...da' pan' la urma tot cuibarita langa el ma trezesc [:I]

 

capricorn, am avut si eu un pretin..de mult de tot...nu prea imi aduc aminte multe...dar tin minte ca era cam monotona relatia....si nici nu a durat foarte mult...era un capricorn cam anost...[:D]...si evident ca...m-am plictisit [:D]

 

de inteles, ma inteleg (cred eu [:I]) cu toate zodiile, caci, in primul rand ma intereseaza omul..si apoi zodia lui...insa, de obicei, cei mai multi prieteni (amici buni, nu iubareti [:I]) au fost capricorni, pesti, tauri, gemeni si culmea...si varsatori [:-)))]...

 

alexutzaid="blue">, bine ai venit! [flo]id="purple">id="Comic Sans MS">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lili, alexid="blue"> - si eu la fel [:I]...

actuala mea prietena cea mai buna e in zodia varsatorului...da' io, carcotasa cum sunt [:D]..tind sa cred ca e mai mult spre capri [:D]..ca e in prima decada, cea din ianuarie [:I]..

 

cafelutza..yummy...ce buan e! mersic. [pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am si prietene capricoarne: mama, verisoara mea, o prietena

(ii voi boteza copilul), alte 2 prietene,

raci - vreo 4, si din copilarie....majoritatea prietenelor bune

erau raci

cu taurii ma inteleg f.bine

 

[mamica]Lilina siid="red"> [bibe] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)id="blue">

 

cum s-a nascut bebe [batetoba] id="orange">site-ul lui bebe [bonjovi] id="green"> varsta lui bebe [testoasa]id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...