Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...

buna fetelor! ma incadrez si eu pe aici, si ma pot lauda ca reprezint exact tipicul unui capricorn, capricorn de la mama lui nu ies din standard si nici nu ma abat....[:D]

ma primiti?ca vreau si eu la voi......

 

STEFANIAid="purple">[gravi]+14[copil]Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...id="purple">

E usor sa cazi, dar e asa de greu sa te ridici!id="limegreen">

foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut cornitzelor!!

 

eu imi fac meaculpa [:(]...ca n-am mai dat p'aci....dar, recunosc..m-a toropit caldura de tot!!...si sarcinile de "partid", fir-ar ele sa fie...plus neshte problems pe acasa....sa speram ca se vor rezolva curand, si ca ne vom linisti...[:I]

...de plecat in contzed, inca n-am plecat...asteptam sa vina sfarsitul lui iulie..si atunci "pa'ci ti-e drumul"...anul asta pe plaiuri mioritice [:I]...dar, las ca-i bine, avem piscina [:D]...

 

in rest...cum spuneam, caldura mare moncher....haidi ca ca pupicesc [;)], incerc sa viu mai des, ca vorba aia....capri sunt consecventi, nu? cum sa ramana ei in urma? [;)]

 

PS...cris30id="blue">, te-am scris pe listussa, e la pag. 6...cand vom intra in cap. nou, va fi pe prima pagina [;)]

stefaniaid="blue">, normal ca primim, cum sa nu? [:I]..numai sa-mi spui ce capri esti, ca sa stiu in ce luna te trec [;)]

[pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca ziceti ca ma primiti va dau datele:

stefania-26.12.81-sotie de berbec,Roma/iasi,si sper[copil]de capricorn -am sa strang cat pot din craci daca nu nustiu cum imi va fi cu un sagetator ca nu prea am avut deaface cu ei, stie cineva?

 

STEFANIAid="purple">[gravi]+15[copil]Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...id="purple">

nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine

foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bre, da se doarme tareeee , pe aici nik, nik.... hhhhhhhhheeeeeeeeiii unde sunteti???????sau v-am speriat eu?

 

STEFANIAid="purple">[gravi]+15[copil]Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...id="purple">

nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine

foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

haideti fetelor, ce fel de capricoarne sunteti? vreau si eu sa am cu cine vb. cer asa de mult?

 

Stefaniaid="size5">id="purple">id="Script MT Bold">[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata..id="size4">.id="blue">id="navy">id="Script MT Bold">

nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bineid="size4">id="Script MT Bold">

nu am fost niciodata un manechin& foto cu burticiid="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...