Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (11)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by latrishia

Buna fetelorVreau si eu sa stiu daca s a mai intamplat cuiva dupa nastere sa i vina ciclu odata si dupa aia 2 luni nu...ca eu mai am putin si fac 2 luni si gravida nu sunt. Cred ca organismul meu a luat o razna, sincera sa fiu nu stiu ce sa mai cred.Sa nu fi fost ciclu? Sa fiu mai clara, eu am nascut prin cezariana pe 5 noiembrie anul trecut, am avut lohii 6 saptamani dupa iar pe 25 decembrie mi a venit ciclu, ingrozitor de mult si m a tinut 7 zile. De atunci pauza... S a mai intamplat cuiva asa ceva, ca eu una incep sa ma alarmez. PupiciLori&Luanna


id="quote">id="quote">Latrishia, si eu sunt oarecum intr-o situatie asemanatoare...Mie mi-a venit ciclul la 4 luni dupa nastere, dupa care mi-a mai venit la 8 luni si de atunci nimic...Eu am dat vina pe faptul ca inca alaptez si am stat calma,ulterior mi s-a confirmat ca nu este nici o problema, ca abia in momentul in care voi intrerupe alaptarea, ar trebui sa imi fac griji! Ma rog, eu eram la fel de dereglata si inainte de a ramane insarcinata si nimic nu reusise sa ma regleze. De data aceasta sper sa nu mai am probleme si sa intru si eu in normalitate. In curand, voi incheia si capitolul alaptat, sa vedem ce urmeaza...Pana la urma, stii tu...daca vrei sa dormi linistita cel mai bine este sa te duci la un consult.Nicoleta si [zana]Alexia (21 aprilie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt raspuns clio.

Si eu am fost destul de dereglata inainte sa nasc dar daca luam pilule imi venea normal.La mine chestia e ca nici nu alaptez pt ca nu am ce dar imi mai curge cate o picatura o data pe saptamana, n am luat nimik sa opresc sanul de tot.Pana la urma va trebui sa merg la un consult pt linistea mea ca nici la consultul de 6 saptamani n am ajuns ca am avut fetita racita si nici n am cu cine s o las. O iau cu mine peste tot, dar macar stiu o treaba, ca pe unde i coada intru in fata [cool]

Pupici dulci

 

Lori&Luanna

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Am fost aseara la T. Bebe este in grafic (13.7mm), inimioara ii bate cu putere. Sper sa fie bine.

 

As vrea sa va intreb ceva: voua va da T. datele de la echo notate pe ceva? Ca mie nu mi-a dat nici un biletel, dar ma gandesc ca si le-a notat in computer. Nu de alta, dar la ce emotii aveam si eu si sotul meu, parca nici nu mai suntem siguri de ceea ce ne-a zis.

 

Geliza, felicitari pentru fetita!

 

Adriana

Vine barza

Pozici

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Uki,

Eu am pierdut 3 sarcini( toate in intervalul 21-24 saptamani) De aceea am inceput sa fac mai multe analize ... Am rams insarcinata si intre timp la analize s-a descoperit o modificare a unei gene Factorul V Leyden si anticorpi antitrombocitari.De asemenea sunt in tratament cu Eutyrox datorita Tiroiditei Hashimoto.Deci sunt tare avariata.Sunt in 15 saptamani si tare speriata.As cvrea din suflet sa vorbesc cu o fata la care tratamentul xcu Clexane a avut efecte pozitive si a reusit sa aiba bebelusul mult dorit.

Va pup.

Va rog, tineti-mi pumnii!

Lili [gravi]15 saptamani si Andreea Diana ( 15.04.2002)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, asa e, nu da nimic scris, dar toate datele le are salvate in calculator...si filmuletul daca ti-a facut...eu m-am dus cu un memory stick si mi-a dat si filmuletul pe care mi-l facuse data trecuta...si am mai cautat si pentru o prietena filmul ei

 

da, Anasia...

multumesc fetelor pentru felicitariid="black">

 

Eliza [gravi][fetita], si Mara (24 ian 2002)

ticker bebe

________________________

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red">, nu da la nimeni scris pe biletel de la echo, poate doar daca ii ceri tu sa-ti scrie.

Geliza, Anasia id="red"> bravo, intariti randurile mamicilor de fetitze ( ca in ultimul timp vad ca T are noroc [:D][:D])Ce sa-i faci, cu asa doctorash chipes......[cheers][cheers][olala]

Felicitari fetelor, sarcini cat mai usoare!

[pup][pup][pup][pup]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [bb] Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

[foto]POZICI

ASA S-A NASCUT MIRUNA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...