Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (11)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna,

Am fost aseara la Dr. T. si am fost extaziata sa vad atatea burtici dragute venite la control. Va pup pe toate, si mamici si burtici, dar si pe aspirante. Din grupul aspirantelor fac si eu parte, asa ca incepand de aseara am inceput prima monitorizare.

Celor care au facut monitorizari le pun si eu o intrebare: cate monitorizari se fac pe luna? Toate din doua in doua zile? In timpul monitorizarilor ce ar trebui sa se intample cu foliculii "vizionati" aseara?

Va pupicesc [pup]si poate ne vedem pe la usa dr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georox, nu stiu ce sa iti spun. Mi s-a intamplat sa reusesc sa fac foarte repede programare la CMU, tot asa cum au fost situatii cand nu am gasit loc decat peste 2-3 saptamani de la momentul la care am sunat. De regula, medicii de la CMU au cate o zi sau 2 pe saptamana program acolo, in rest sunt fie la alte clinici, fie prin spital.

 

 

Adriana

Vine barza

Pozici

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by madau

Georoxid="red">, eu am platit parca 2 mil la fiecare echo la Iosup. Acuma nu mai stiu daca au mai crescut preturile, dar de ce nu il intrebi pe el la telefon ca iti spune cat costa? Depinde unde le faci, eu am facut si la CMU si la Diagnosis.De facut am facut echo la 14sapt si la 21 sapt.Ukiid="red"> multam pentru urare si multi pupici la Mariuca[pup][pup][pup][pup]P.S. Ti-ai facut curaj?[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [bb] Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">[foto]POZICIASA S-A NASCUT MIRUNA


id="quote">id="quote">Mada, o intrebare: de ce ai platit tu asa mult echo la Iosup???[bang] mi se pare enorm 2 mil...sau am ramas eu asa in urma?[:D]ps. curaj...sunt pe aproape[:D]bafta si pupici la burtici si aspirante[pup][:)]Mariuca(31 dec.2003)[:)]id="blue">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kitty nic, eu am ramas insarcinata dupa prima monitorizare-una se face pe luna, din doua in doua zile din ziua 9, timp in care s-au "vizionat" foliculii si edometrul (in mod normal foliculul sau foliculii ar trebui sa creasca si se se sparga in momentul ovulatiei, iar endometrul sa ajunga la grosimea optima); foliculul meu a crescut, dar n-a vrut sa se sparga singur, asa ca a fost ajutat de pregnyl; urmarea....[copil]

sa ti se implineasca dorinta!pupici mamicilor si aspirantelor[pup]

anasia 19+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anasia

kitty nic, eu am ramas insarcinata dupa prima monitorizare-una se face pe luna, din doua in doua zile din ziua 9, timp in care s-au "vizionat" foliculii si edometrul (in mod normal foliculul sau foliculii ar trebui sa creasca si se se sparga in momentul ovulatiei, iar endometrul sa ajunga la grosimea optima); foliculul meu a crescut, dar n-a vrut sa se sparga singur, asa ca a fost ajutat de pregnyl; urmarea....[copil]sa ti se implineasca dorinta!pupici mamicilor si aspirantelor[pup]anasia 19+


id="quote">id="quote">anasia, multumesc mult de informatii. Si felicitari!!!!Pupici pe burtici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele care ati facut analize la IDS, sau intentionati sa ajungeti pe-acolo... aveti o lista de preturi pt analize?? nu le merge situl...

 

Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...