Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc !


Recommended Posts

Sanziana si Mihaelaid="red"> bine ati venit in club.

Frumusele foc si fetitele voastre.O sa fac in seara asta o listuta cu mamicile si printesele aferente.Dupa ce o bag pe-a mea la nani.

Doamne...de unde au cupiii astia atata energie ca a mea o tine intr-o topaiala toata ziua...[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 317
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare mamici si pupici tuturor papusicilor voastre.Vin si eu cam tarzior cu fetele mele .Am o fetita de 7ai si 8 luni -ADRI , si o bebelina de 1 an si 8 luni -ALEX.

 

P.S-Georgi-ai o naveta si de la mine pt. pontul cu ramele DAR nu-mi iese. Poti sa ma luminezi , please.......id="purple">

 

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

 

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"

LAO TZE

 

FOTOGRAFII CU FETITELE si DESENELE ADRIANEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza mamici

Bun venit Tomecicaid="red">.Sa-ti traiasca fetele.Ti-am dat PM si-ti spuneam aceeasi chestie pt ca acum am vazut ca ai intrat aici.Daca nu te descurci, da-mi PM cu ID-ul de pe Yahoo mess si-ti explic acolo pas cu pas.Eu plec la tara si ma intorc pe seara.OK?

 

M-am trezit de la 6.30 ca sa-i dau tratamentul ca ne-am potcovit acum vara dupa ce toata iarna n-am avut nimic.Dar deja se vad rezultatele si nu mai suntem asa mucioase.[:D]

 

Iar se anunta o zi calda, asa ca o intind la tara.[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aculina,id="red"> frumos subiect...[:D]

Sa-ti traiasca printesa...am vazut pozele!

 

Luna,id="red"> sa-ti traiasca fetitza si asteptam pozele...

Claujro,id="red"> am vazut-o pe Mara Karina, o dulceatza!

Georgiana,id="red"> sa-ti traiasca minunea mica Stefania!!!

Faine poze!

Flaflo,id="red"> sa-ti traiasca Bianca!

Imi place poza din sezlong...

Anacezara,id="red"> sa-ti traiasca printesele...ce frumos doua...nu una...

Miraklucker,id="red"> ce dulci sunt amandoua...si ce nume frumoase...

Elena,id="red"> sa-ti traiasca printesa Manuella!

Sanziana,id="red"> sa-ti traisca fetita...

Asteptam poze si povestiri cand veniti de la mare...sa ne spui ce a facut Marina!

Maria2mamiid="red"> intr-adevar e frumoasa...si cu talent la pozat!!!

Sa-i treaca repede vanataia!

Tomecicaid="red"> sa-ti traiasca minunile Adriana si Alexia!

Ai de ce sa fii mandra...

 

Daca ne primiti si pe noi...ne-am bucura!

 

Ines id="red">implineste 4 anisori, in curand, adica in 29 iunie, de Sf. Petru si Pavel.

Are 23 kg, si 1,18m.

Are un par superb, foarte lung, cret si ingrijit, ca doar eu sunt coafeza...

Ines e printesa noastra, mult adorata de tati...

Este fotomodel, castigatoare a 4 concursuri de miss, prezinta moda, face dans de societate...si multe prostii!

O iubim enorm, am asteptat-o foarte mult, dar a meritat pe deplin...

 

Promit sa scriu zilnic...imi doresc sa va cunosc, sa ne bucuram impreuna de minunatiile noastre!

 

Va pup pe toate si pe curand!

 

 

 

 

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

 

CASTIGATOAREA BABY STAR

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Dorisid="red"> si Inesid="red">.

Ce noroc pe ea... cu mami coafeza...E mereu aranjata.[:D].Sa-ti traiasca si tie domnisoara.Oooofff, noi cand mai facem 4 ani...[V]Abia astept sa avem conversatii din alea "elevate".

Dorisid="red"> chiar te urmaresc la subiectul cu coafezele[:D] si-ti fur sfaturile [:D].

 

[pup si revin.Stiu ca am promis listuta dar zilele astea fug intr-una la tara din cauza caldurii.id=navy">id="Comic Sans MS">

 

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">

 

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">

 

Avem si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor.Multumesc de primire si urari.[pup]

georgiid="red">-sanatate micutei .

Dorisid="red">bun venit. am sosit amandoua cam in acelasi timp.

 

ce club tare o sa iasa de aici - cu atatea fetite......

o zi buna tuturorid="purple">

 

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

 

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"

LAO TZE

 

FOTOGRAFII CU FETITELE si DESENELE ADRIANEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tomecica,id="red"> Multumesc si eu de primire!!! [flo]

Va fi fain, serios...sa povestim ce fac, ce le place...boacane...cel putin Ines face la greu!!!

 

O zi buna tuturor, plec la job, ne auzim diseara!

In Tm e o caldura insuportabila!

 

 

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

 

CASTIGATOAREA BABY STAR

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Doris-Alina

Georgiana,id="red"> merci draga...Las ca aici dau sfaturi despre cum sa ingrijim parul printeselor...[:D]Pupici...DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red"> Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">Portofoliuid="blue"> INESid="red">Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">CASTIGATOAREA BABY STAR


id="quote">id="quote">Aici chiar m-ai lovit.Ca a mea are un par deeees...Are ea si pentru mine.[bang]Spor la treaba.Si la noi e cald...da parca as prefera caldura de la Timisoara [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptateid="red">id="size1">id="Comic Sans MS">Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)id="Script MT Bold">id="size4">id="blue">Avem si POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...