Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tort diplomat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetelor ieri am facut tortul diplomat nu i-am pus ananas ca nu-mi place deloc am pus kiwi banane si caise decojite din compot...l-am bagat la frigider si peste 2 ore era deja tare azi o sa-l servim si o sa-i fac si poza ...eu am pus si piscoturi pe margini am folosit frisca meggle 1kg si e tare buna

revin cu poze[:D]

 

INGRIDid="red">[zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nusulica, ma bucur ca a fost reusit tortul, de aratat arata f. bine!

Ai pus cacao sau ceva in frisca? Mi se pare ca e in doua culori.[cool]

Eu pun piscoturile pe mijloc, in vreo doua straturi, dar nu am poze pe sectiune.id="Comic Sans MS">id="teal">

 


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.

Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Balbina

Nushulica, ti-am vazut si eu tortul, arata tare apetisant! [cool]------------------Numai bine,Natalia

[papica]
id="right">
id="quote">id="quote">multumesc frumos natalia dar in nici un caz nu ma ridic eu la nivelul tau[pup]....poate prind si eu sa traiesc ziua aiatortul a fost foarte bun si reusit dar nu prea le am eu cu ornatul[:D]INGRIDid="red">[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

am si eu o intrebare.

in general faceam tortul diplomat cu frisca si era ok, iesea chiar bun.

 

acum insa nu am mai gasit o frisca decenta, pe cea pe care o cumparam au scos-o de la vinzare, ptr un motiv pe care nu-l cunosc. era o frisca "curata" si tare buna. acum nu-s in galantare decit cele la tub :((.

 

deci intrebarea mea: pot folosi, a facut cineva asa, in loc de frisca un iaurt ... poate mai cremos asa, poate cu fructe?

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...