Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (15)


madau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor,

am vazut ca vorbeati de camasi de noapte si m-am gandit ca nu ar fi rau sa va spun ca eu am purtat din alea de la spital si le-am patat pe toate; doar in ultima zi am pus camasa de acasa pe care, la fel, am patat-o. Curge destul de mult sange, deci eu va sfatuiesc macar la inceput sa va imbracati cu alea pe care vi le dau ei, sunt ele cam mari si cam rupte dar sunt curate si merita.

Eu am programare pe 2 oct (controlul de 6 saptamani dupa nastere, care la mine va fi de 8[:D]), ziceti ca e plecat atunci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, voi stiti mai multe despre brida amniotica???

Lasand la o parte explicatiile pe care le gasim pe net, ati fost careva suspecta de asa ceva??? Prietena mea este gravi in 6 saptamani si un pic, iar la ultima eco doctorul ei i-a spus ca ar cam fi ceva suspect [bang][bang]Este destul de speriata, eu dupa cate am citit cred ca este prematur sa i se puna un astfel de diagnostic...Ziceti-mi daca stiti ceva!

 

Felicitari fetelor care au nascut si spor la treaba Kid si Madau!

 

Dariana, esti o fericita! Ti-ai vazut visul implinit!Mi-ai ramas datoare cu un raspuns: bb are ochii la fel de frumosi ca ai tai???

 

 

Nicoleta si [zana]Alexia (21 aprilie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Se pare ca a functionat sperietura cu plecare lui T. din tara: Cata_Adr a nascut aseara! Nu stiu detalii, dar din dimensiunile pe care ni le-a comunicat sotul ei la topicul Mamici de sept-oct2006 pare OK! Sa vedem cine mai urmeaza.

 

Eu am avut ieri seara dureri de spate ca la ciclu, cand stateam intinsa si dureri/apasare foarte jos cand ma ridicam in picioare (am facut carare pana la baie, caci simteam foarte des nevoia sa ma duc). Nu stiu daca sunt semne prevestitoare(?!), dar nu am prea dormit toata noaptea.

 

 

Adriana 37+

Pozici

 

Varsta bebe

Evolutie bebe

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI CATA!!!![cheers][cheers][cheers]

SA-TI TRAIASCA PUIUTUL - ROBERT ALEXANDRU...SA FITI SANATOSI AMANDOI, REFACERE RAPIDA..SI SA VII SA NE POVESTESTI POVESTEA NASTERII...

 

REFACERE RAPIDA...SI INCA O DATA SA-TI TRAIASCA!!![pup]id="red">

 

[gravi] 38+ cu [baietel] Gabitza

 

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burtici si proaspete mamici dar si mamici cu experienta ce incurajeaza pe toata lumea, sunt si eu o burtica de 19 saptamani si pacienta dl Dr T.

va urmaresc de mult timp insa nu prea am reusit sa scru, am reusit insa sa citesc capitolele de inceput insa nu v-am ajus din urma, sper sa recuperez pt ca am nevoie de cateva raspunsuri pe care sunt sigura le voi gasi pe acolo.

spuneti-mi si mie va rog ce analize se mai fac acum la 20 saptamani?

cele ce au nascut aveti grija de buburuzele voastre, la burtici multa sanatate si pupici.

nadiutapm

19 fix

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...