Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Monique, eu stiam ca de pe la 15, dar Ramona stie cu siguranta mai bine. Mie nu mi-a spus ca mamicile au prioritate, dar eu am optat pt ora 19, ca sa fiu sigura ca ajunge sotul meu acasa sa stea cu bebe. Pe o vreme ca asta, nu ma simt in siguranta sa il iau pe bebe cu mine.

 

Adriana, mami de bebe Tudor zis "Dudu"

Varsta Dudu

O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

 

Pozici

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am maine programare de la 19.00, tot pt. controlul de 6 sapt. Daca nu ar fi fost in tara, banuiesc ca nu ne mai programa. Si eu as fi vrut sa-l iau pe bebe cu mine, dar avand in vedere ca vremea e asa urata, cred ca nu-l mai iau. Voi cum faceti?

Pupici

 

Cata - o mamica fericita

[bebic]Robert Alexandru: POZE BEBE

----------------

You really can change the world if you care enough!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ,

 

Dl dr mai are maine consultatii la cabinet si apoi abia pe 13 nov.( pentru fetele care se intrebau cand e plecat).

 

Sunt si eu o graviduta a dr Tutunaru, caruia ii sunt pacienta de aproape 2 ani....dupa 2 sarcini pierdute ( una avort spontan, una fara embrion) si multi ani de infertilitate inexplicabila intre ele, multe tratamente, laparoscopie, acupunctura, homeopatie, naturiste, etc… sper ca aceasta sarcina sa fie dusa la capat!

 

 

Acum am ajuns deja la 15 saptamani, totul e bine, dupa ceva peripetii. Suntem ff fericiti, vom avea o FETITAid="red">, exact ce ne-am dorit, dar cel mai important este ca la ecografia morfologica la dr Iosup totul a iesit ok. Chiar acum am primit si rezultatul la triplul test, care, la fel, este bun. Asa ca deocamdata s-au mai dus grijile . Deocamdata .

 

Va doresc bafta la toate si bb sanatosi si la termen![:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eseea felicitari ptr bb din burtik[bis][bis][bis], sa ai o sarcina usoara si o nastere aidoma.

 

Fetelor, nu riscati cu bb asa mici sa iesiti afara, mai ales pe zloata asta..io am scos-o Luni pe Miruna cand era doar nitel rece, si acu stam in casa si ne luptam cu tone de muci, plansete, nopti nedormite[q][q][q]. Si acum imi vine sa-mi dau palme ca am scos-o..ea e mai mare insa, si ceva mai rezistenta.

Asta a fost doar un sfat, bineinteles ca alegerea finala va apartine[pup][pup]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 10 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

A fost cineva ieri la T? Ii merge stickul? Ultima data cand am fost nu i-a mers [bang] si tare mi-e dor de un film cu bebelusa mea.

 

 

Ultima data cand am fost la el, sarcina mi-a aparut intarziata cu o saptamana [bang] Sunt foarte nelinistita din cauza asta [bruta]. La voi cum se prezinta bebeii?

 

Irina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc fetelor de urari![:)]

 

Nu stiu daca azi ii merge inregistrarea pe stick...

 

Iriss id="blue">, nu stiu ce varsta a sarcinii ai, dar chiar daca bb ar fi un pic mai mic cred ca nu e nicio problema! Poate pur si simplu asta e ritmul lui de crestere acum. Nu toti bb cresc la fel. Uneori poate sa ramana in urma un pic, alteori sa fie in avans! o sa vezi ca va fi bine.[:)]

 

[gravi] [fetita] 15w

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...