Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (13)


Balbina

Recommended Posts

Ioana, ai umblat cumva la aluat, adica l-ai intins/framintat? Eu stiu ca foietajul trebuie lasat asa cum e facut, doar tai bucatile care iti trebuie. Dar nu-ti face griji, nu e musai sa fie f. crescut, cu siguranta e f. bun. Ai grija sa nu-ti frigi gura, sa nu mai poti minca restul de strudel! [:D]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Servus fetelor,

 

ma primiti si pe mine in clubul vostru? cum am citit "desert" cum mi s-au aprins beculetele! [harp] sunt o gravi de 21 saptamani si pana in luna a 4-a n-am poftit la nici o prajitura, de fapt la nimic dulce, insa de cand am intrat in luna a 4-a caut numai cofetarii, retete si ma ocup de prajitureala pe la bucatarie. Azi am facut si eu o negresa, insa aventura de abia de aici incepe. Ma duc sa va studiez din urma sa vad ce mai "fur" de pe la voi. Sper sa mananc dulciuri ponderat totusi ca sa ma mentin la un ritm de crestere normal, ca altfel avem scandal cu doctorul! [mariaj] [haibat][duel]

 

va pup dulce!

[pup] [flo]

 

karligutza, [gravi] sapt.21

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foietajul l-am lasat asa cum era,dar cred ca stiu de ce e asa.

In primul rand cred ca am gresit la budinca,adica nu am gasit budinca de capsuni decat vanilie, cioco, banane si cum voiam de capsuni am luat un shake de capsuni, s-a ingrosat el,dar compozitia a fost mai moale si cred ca tb sa mai strang din aluat ca sa fie mai unflatel.Oricum e bun.Astept sa se raceasca ca sa pot taia cum tb si sa fac poze-Mai am un foietaj ca am luat 2 si mai fac zilele astea si am sa ma duc sa caut budinca de budinca.Adev ca voiam neaparat sa fac si am fost doar pana la mag de langa mine.La gust e demential ce sa zic.Noroc ca aveam fructele in congelator, pe care le luasem defapt sa fac niste clatite uplute cu ele si flambate.

Revin cu poze.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...