Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (13)


Balbina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Io-s la dieta dupa cum va ziceam dar nu ma pot abtine sa nu dau pe aici [:D]

Strumfi,exceptional tortul Thomas. Felicitari!

 

Nati, ai schimbat titlul subiectului [:I]. Adica, na, daca tu asa vrei...dar eu cred ca toate am invatat atat de multe lucruri de la tine, si am facut atatea bunatati sub indrumarea ta incat subiectul asta merita din plin titlul de "Deserturile Nataliei". Este parerea mea, dar sunt sigura ca toate fetele sunt de acord. De dragul nostru schimbi titlul la loc? [:D][il][pup]

 

bumbacel [mamica] ingerasului Tudor (9.12.2004)


ajutati-l pe mihaita!...[floare3]id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gratiela, am si IrfanView, cu el vizualizez de obicei pozele, dar Adobe il prefer pentru ca are mai multe optiuni de prelucrare a pozelor.

 

Aime, nu vad nici o deosebire, ambele prajituri au blat rezonabil de inalt. [:)] Si ambele arata foarte apetisant. In cea facuta cu Mandella se simte gustul de migdale? Poate incerc si eu.

 

Ligia, multumesc pentru cuvintele frumoase! [pup] Cit despre revenirea la vechea denumire, ma mai gindesc.. [;)]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mariussimiuc

Pe pagina 3? [:(] Nimeni nu mai face nici o prajiturica? [:)]


id="quote">id="quote">Chiar, Miha, n-ai mai facut nici o prajiturica? [:D]Eu am facut ieri una cu visine, dar din pacate, sint atit de ocupata, incit nu am timp sa pun poza si reteta.------------------Numai bine,Natalia si VladPoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Balbina
quote:Originally posted by mariussimiuc

Pe pagina 3? [:(] Nimeni nu mai face nici o prajiturica? [:)]


id="quote">id="quote">Chiar, Miha, n-ai mai facut nici o prajiturica? [:D]
id="quote">id="quote">Maine este ziua fetitei prietenei mele si m-a rugat sa-i fac niste prajituri. [:)] Am facut portie dubla de Krem a la krem [;)].Am facut in 2 ture si pe una am pus glazura originala si pe una glazura de la Brownie. [olala]Acum fac un Tiramisu si mai tarziu daca mai pot vreau sa incerc un tort Barbie. O sa-mi permiti sa te bombardez cu intrebari? [:D]Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nataliaid="red">, e super buna cu glazura Brownies [:D], zic eu ptr ca si eu o fac la fel, eu de cand am invatatglazura asta de la tine, o aplic oriunde, as face-o si la friptura asa de buna este...

Mihaid="red">, ti-am vazut alba ca zapada [pofta]....ca dupa toate cele din poze...spor la Barbie, mey...deci tu inca mai poti? [:D]

 

aime si [copil] Vladimir id="size1">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...