Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (195) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Neata.

Caress, ce coincidenta, si eu cu durere de cap din aceleasi motive.

Am beneficiat de mic dejun clasic, branza, cascaval, sunca, rosie, cafea. Raportul complet diseara.

Trezit cu copil in telefon, vorbit si de pe drum si de la gradi... Greu cu plecarile astea...

Habar nu am care e treaba cu piata pe aici si pe unde e, vad eu.

Deci, avem voie struguri au ba, ca nu m-ati lamurit!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 519
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

child asa si englezii...sanwichu-ri unu peste altul..si toate cu paine din aia gen burete [vom]  [vom] 

claudia ... o fi...eu cred ca as fi si mai lenesa daca ar trebui sa lucru de acasa.oricum eu tot fac caterinca de el ca nu are un proper job daca lucreaza de acasa...si nu va pot spune ce se oftica [afro]  [vampir] 

puisoaro.. iphone 4s -320 in tipla si cu garantie 12 luni de la apple ca eu l-am activat..se gasesc si 5 si 5s pe ebay ..dar m-am uitat la performante si le-am analizat si comparat...exceptand cele 20g pe care 5-urile le au in minus..nu am gasit alta caracteristica care sa merite ca eu sa dau 100-200lire in plus. colegul meu italian si-o luat samsung galaxy mini..imi place e dragut telefonul mi se pare mai de femei insa  e si destul de usureanu si e vreo 200lire nou nout din magazin...dar mi se pusese mie pata pe iphone ca sa il pot conecta cu celelalte gadget-uri de le am apple [ascuns]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Carmen,

 

Struguri, verzi si rosii (fructe proaspete)

45

Suc de struguri, must (neindulcit)

55

Apropos, eu am celasi targhet ca tine: 78.7 kg (poate un picut mai putinà 62à55(in studentie) )

 

Multumesc de urari, Puisorul! Multumesc la toate, bineinteles. Imi trebuie un pic de timp sa ma obisnuiesc cu numele voastre, cu problemele noastre :)

 

Dana  a facut cu tunsoarea cum ma gandeam sa fac si eu: inainte sa ma cantaresc imi tai unghiile :)

 

Eu am inceput ieri (foi calde,abia scoase de la imprimanta :)) sa citesc cartea lui Monti despre glicemie. Maine sper s-o termin (mai trebui sa si lucrez).

Brandusik, si ai mei fac vin dar eu nu ma ating de el, de alcool in general dar am o mare problema cu berea: m-am obisnuit sa beau bere de fiecare data cand ma intorc de la serviciu si-i o mare pacoste. Iata ce m-a ajutat sa devin o balena :)

Stiu ca-i gresit, ca trebuie sa renunt...dar parca nu-i niciodata momentul adecvat. Decizia de mancat corect am luat-o :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata montigirls  [pl]  va doresc o zi conforma la maxim 

 

Azi am 69  [ascuns]  ... hai ca e bine nu ??? .... a fost 69.5 apoi 70 si acuma 69  [viki]

child sa-ti fie de bine statul in Olanda .... apropo cat stai ??? ..... cred ca olandezele genetic au metabolism mai bun decat noi pentru ca nu mananca prea dietetic ... din ce am vazut eu cand am fost pe acolo spun  [flo]

 

puisorule chiar magica nu-i tunsoarea mea si am impresia uneori ca parca-s o tanti cu ea ... dar uite ca o sa pun o poza pe share sa ma vedeti  ...am de ieri una ca m-au pozat baietii  [cutu] si incec  sa imi fac una singura  [soc]

 

revin 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine ziua de cumintenie s-a vazut.Imi place din cand in cand sa mananc potolit si sa ma asigur ca inca functioneaza...56.8 azi dimineata... [:)]

 

Brindusik, si eu trebuie sa primesc azi Iphone ul cel nou, luat de la Vodafone, 4S de 16 GB, la prelungire de abonament ma costa 67 de euro..Dar am un abonament mare, de 29 euro/luna, de asta e pretul atat de mic.Sa vad ce fac cu cel ,,vechi'', care abia a implinit un an, dar e 4 simplu, nu S.Cred ca il vand, am un prieten care imi da 750 lei pe el, il reseteaza si il vinde mai departe.

Milena, lasa berea ca nu e buna deloc! Mai bine mananci dovleac! [soricel]

Child, eu asta am simtit cand am fost in Franta, la Avignon...Si al restaurante nu gaseai nimic altceva decat sandvisuri, fast food, cartofi parjiti , paste si salate pline de porcarii...Si scumpe ca naiba pe deasupra...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa-mi iau un iphone 4s, ca ma cam lasa htc-ul meu, care a fost minunat atatia ani de zile.

 

ANDANII stau 10 zile, destul cat sa ma fac bila.

 

Interesanta experienta pe aici, oamenii extrem de amabili, iar despre mancare nu mai zic nimic, ma adaptez din mers. Ma enerveaza stilul asta demancare, chiar cred ca au un metabolism minunat, ca si mananca mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...