Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (195) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Child daaaa ,,, clar e ceva in gena lor pentru ca exact cum spui mananca si mult cantitativ si nu cine stie ce dietetic 

Ooooo fain, zece zile ... ce zice puiutul ?? ii e dor de tine nu ? dragul de el 

 

Caress e frumos 4S ul ... si mie imi place .... io am samsunguri, le mostenesc de la baietii mei si lor asta le place  [:-)))] nu sunt pasionata de telefoane mie-mi trebuie doar sa vorbesc, sa imi fac treaba cu ele si atat  [pk]

 

Milena la fel spun si eu ... lasa berea ... efectiv te transforma intr-un balon in timp  [ups]

 

Carmen ce bine ca ti-ai luat struguri , mananci si tu ceva

Offff draga de tine, ti-e greu fara pui , si mie mi-a fost si imi este si acuma greu fara el ...  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 519
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor...

imi era dor de voi... insa nu am putut intra( acasa nu merge PC-ul, acum mi-l repara un coleg, iar la munca nu m,a puteam conecta... )

In fine sunt ok, mananc tot conform Monti... mai calc si stramb insa nu ma las...

 

Meniul de azi:

MD: iaurt 0%+wassa+ dulceata de pere( fara zahar).

G: strugure

P: telemea; mezel (2-3 feluite salam victoria de la LIDL); gogoosar

G: cicoare( calda)

C:  sana( 900 ml)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress aici abonamente de 35-40£/luna is ff avantajoase...iti da 5 sau 5s nu dai nici un ban pe tel dar abonam e de 2 ani...insa renteaza ca ai jdemii de minute in toate retelele plus internet nelimitat...daca as fi facut abonament cand am ajuns aici mai era cum mai era..insa acum mi s-a parut inutil ptr ca nush cat mai stau in UK.insa cred ca la salariile lor sa platesti atat pe un abonam e lejereanu(salariu minim fiind 750£/luna)..drept urmare tot poporu muncitor are iphone [clo]

 

child...si eu tot de asta am schimbat tel ca samsungu meu era pe duca...il am de 2 ani..o fost in service o data deja..plus mi se bloca mereu. abea dupa ce mi-am luat iphonu asta mi-am dat seama de ce e lumea asa isterica dupa iphonuri..incepe ca un moft si dupa creaza dependenta [biz]

 

meniul meu azi

Md: paine integrala cu brinza si cu un kabanos (asta e de f2 daca e si de ala)

G: juma de portocala, energizant, lapte cu ceai

P: supa de rosii

G: cealalat juma de porto, alune de padure

C: nush ce sa mananc...da-ti-mi o idee ca e posibil sa ajung prin oras azi [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci e ok cu strugurii.

Nu de alta dar si eu tot asta la gustare.

 

Dana, si eu tot telefon Samsung am, tot numai de vorbit.

 

Brandusa, eu de cand am lucrat la francezi, am inceput sa apreciez vinul rosu.

 

Milena, lasa berea e ptr vara. Incearca cu un ceai cald acum ptr calmare.

 

Meniu azi:

md: p. integrala prajita cu avocado si ardei; ceai negru;

g: struguri

p: salata verde, lipie cu avocado si 2 linguri de varza calita ramase de ieri

2 patratele cioco neagra;

g: iaurt 0%;

c: sarmale cu carne si quinoa + ceai de plante;

 

Da, e greu cu delegatiile.

Carmen, mai e un pic si revii.

Diana, si tie iti tin pumnii sa treaca repede timpul.

 

O zi buna si conforma,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Child,vezi ce maninci!

In Norvegia am vazut din spate o tinara ,inalta ,par lungut ,drept si am studiat-o intens , ca mi-a placut cum arata ,filiforma,bine imbracata si-i statea perfect,arata f bine….. cind s-a intors ,era o doamna la vreo 60 de ani ,foarte bine intretinuta. Tot respectul!

   Multe persoane se bucura de o structura genetica de invidiat,altele nu si tin monti.

Azi:

MD- o felie  cascaval capra cu castraveti

P-varza cu cotlet,o felie  cascaval capra cu castraveti si 6 masline

G-strugure,mar

C-brocoli fiert ,o rosie ,cascaval,niste seminte

Andanii ,ce ti-a venit sa te tunzi?Parul cica mai consuma si el ceva. Mie imi vine sa ma rad in cap ,poate se regenereaza.Mai trimite-mi si mie accesul pe share pe PM ,sa te vad.

Brindu ,eu tot timpul nu stiu ce sa maninc ,de aia am cascaval si rosii,castraveti ,ardei la indemina. Cred ca o sa fac niste linte si maninc doar cu castraveti  murati.

  Am vazut ca e voie sa o asociez cu  carne ,dar nu simt nevoia.

    Lumea imi zice ca se vede ca m-as fi subtiat si sa nu mai maninc ,sa ramin macar asa.Dar parca pot?

   Puisor ,dar cum aratau alunitele de te-ai impacientat?Poate ma sperii si eu….

   Carmen ,eu cind imi duce minunatul  lipsa ,asa ma topeste dragostea asta ,ca-l iubesc si mai mult.

    Caress ,se pare ca nu ma pot duce cu program la nici o sala. Ma omoara lectiile. Cred ca ma mut intr-o tara unde nu se dau lectii. Parca citisem despre Danemarca,ca nu ii omoara cu studiul. Daca e adevarat, imi iau poseta si-am plecat.

Cge,lasa fata sa stea in Olanda ,ca-i frumos. Unde nu m-ar trimite si pe mine intr-o delegatie de acest fel.

O zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns in camera, am si mancat, gata ziua de azi. 

Meniul:

MD: branza, cascaval, sunca, rosie, cafea cu cofeina

G: struguri: 1 ciorchine alb si unul rosu (ciorchinii micuti)

P: 2 iaurtele mici 0.1%, 3 feliute wasa

C: o pulpita dezosata la gratar, ardei copti

 

printre ele au mai fost cafea, apa, ceai de afine

 

Posibil sa fiu deplasata si saptamana viitoare. Nici nu am curaj sa ii spun minunatei.

M-a sunat si cand s-a trezit, si cand a mancat, si cand a ajuns la gradi, si cand a plecat de la gradi, mi-a raportat de la locul de joaca... OF!!!!

 

Ma pun in pat cu laptopu' in poala sa mai lucrez ceva, poate termin mai repede...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...