Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (195) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Xio are abdomen frumos...Eu mi l amintesc de la ,,extraplate''-Doamne, cum suna asta... [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Aseara am facut bomboane Raffaello, v-am zis?...ca nu mai stiu ce am zis si ce nu am zis,,,Trase in ciocolata, evident! Tare bune, am folosit fix 2 linguri de mascarpone si in rest doar cocos si migdale macinate.In 10 minute sunt gata.Glazurarea e mai complicata, ca trebuie facuta ciocolata mai tare si sunt greu de tavalit.

post-79951-0-94262400-1382199682_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 519
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, m-am logat special pe site-ul de poze si pe forum ca sa iti scriu ca arati f. bine.

Si nu te-ai tuns scurt, eu eram cam ca tine si m-am tuns mai scurt.

 

Mie mi se pare ca arati ca o pers. hotarata si cu vointa.

Altminteri cum ai fi slabit atat.

 

Brandusei nu i-a iesit ce a vrut sa zica, e mai greu in scris sa comunici decat "face to face".

 

Ma duc la treaba, ca am o groaza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo from Holland!

 

DANA mie imi place de tine, cati anisori ai? 24?

 

Eu tot prostii mananc, acum nu-mi mai da nimeni de mancare, imi cumpar singura si fiind numai in drumetii, numai chifle si diverse prostioare mai gasesc. Aaa si am luat o salata mixta cu multa ceapa (bleah) si mere, astea-s chestiile sanatoase din meniul meu. Dar ma tin de regula cu cina la 6 seara..

 

BRANDUSIKO arata minunat mami a ta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va puppppp  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Am fost plecata intr-o vizita si sunt mandra de mine ca nu m-am atins de nimic nepermis .... in afara de o cafea cu lapte si multaaaaa apa nu am servit absolut nimic altceva ... am spus pas la toate prostioarele de pe masa .... e o fosta colega de liceu care-mi cunoaste piticii din cap care-i am de o viata ... vorba ei si la 50 kg in liceu ma vedeam grasa [fri]  [fri]  si nu a insistat deloc sa servesc [:-)))]sau sa comenteze ceva cum fac altii ... 

 

brandusik stai linistita ca m-am lamurit pana la urma ca faceai referire la parul mamei care e zburlit ca al meu si nu la fatza  [ph34r]  .... stiu ca tii la mine si ca-mi vrei binele si stiu parerea ta ca nu mai trebuie sa slabesc ca arat rau la fata si-ti place de mine cu fata mai rotunda cu pielea mai intinsa ... dar nah eu eram setata pe ce stiam din fostele discutii ..... darrrrr eu tot vreau sa fiu mai slaba si cu riscul sa am riduri mai multe, nu-mi mai pasa cum arat la fata .... o sa-mi pun fond de ten [flor] .... gata, decizia e luata si clicul pentru o noua tura de slabire s-a produs  [zirea]  [zirea]  [zirea]

 

xio ma bucur mult sa te vad si pe la noi , sper sa ne vizitezi mai des .... iti surade ideea de montignac stil de viata ??? suna bine nu ??? 

sa stii ca nu e rea ideea unui topic in care sa punem retetele cu poze ....  [usa]

caress ce bine arata rafaello ... si eu am facut de multe ori dar eu puneam ricotta nu mascarpone  [bla]  stiu ca mascarpone spuneti ca e mai ok decat ricotta .... dar stiti parerea mea despre urda si prietenele ei cu alte denumiri  [vraji]

 

caress, puisorule, cge , dulcetica, child .... multumesc de aprecieri ....  [flor]  [flor]  [flor]  .... si daaaaa brandusikule mi-a mai venit inima la loc ca am primit si altfel de pareri ..... parerea ta oricum o stiam ... stiam exact ce o sa-mi spui  ...

 

puisorule nu-i asa ca mai bine slaba la fata si la corp decat fata intinsa si cu sunculite ???? te pupppppp  [deziuata]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce ma bucur ca ti-a venit inima la loc andani...

child...multumesc...mama mea ma uimeste sincera sa fiu...a avut o viata grea cu 38 de ani de munca in 3 schimburi..si munca frate nu stat pe scaun ca mine...dar de cand e la pensie se respecta...mananca mai sanatos(ca i-am bagat si pe ei pe un monti ..dar mai lejereanu ei)...face miscare(obisnuita de la munca sa mearga ca titirezu)..si ca sa spun adevarul poza de am postat-o nu e the best a ei am ales-o numai sa-i arat fatza si tunsoarea de o chinuia  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...