Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (195) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Nu chiar...La cea cu ciocolata trebuie sa topesti intai ciocolata in smantana pana se face crema, apoi pui fructele taiate marunt si lasi 10 minute sa se hidrateze putin.Apoi alune, seminte, etc si la sfarsit taratele.Cam 200 g intra la o portie dintr o ciocolata si 200 de smantana.

 

Briosele sunt gata.Sunt bune ,bune, ma abtin sa le pastrez ca sa le iau la mine, oricum sunt rupta de foame ca in seara asta dupa sala nu am apucat sa mananc nimic.Am facut si o serie de batoane, ca daca tot am vorbit de ele...sa am si ceva dulce conform la mine, nu?

post-79951-0-72592500-1383164775_thumb.jpg

post-79951-0-02198900-1383164797_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 519
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Foarte bine arata briosele tale, le voi face si eu  cu siguranta. Zile placute si conforme la Sinaia. Am salvat retetele de clatite  [pup]

 

Azi am avut pauza la sport.

 

MD - apa calduta cu lamaie, smoothie cu kefir, rucola, capsune, chia si sirop de agave

G1 - o bucatica de wassa (am gasit la Ikea, nu stiu care-i procentul de fibre ca nu pricep o iota de pe eticheta) cu cascaval la microunde

G2 - 3 prunisoare

P - chilli con carne cu broccoli fiert, o jumatate de brownie adusa de o colega si lasata la mine pe birou, nu am rezistat.

G - 3 biscuiti dukan

C - steak cu legume mediteraneene la gril

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Caress, have fun la Sinaia [flo2]

 

Branduso, iesi din butoi iubito [pup] Nici eu nu sunt intr-o dispozitie tocmai roz, dar asta e, mergem inainte.

 

Darling, aici am gasit conform sosul de soia de la Kikoman si inca unul ieftin tare care are numai boabe de soia, sare si apa. deci sunt si conforme, numai sa le gasesti [:D]

 

Meniu ieri:

MD: avocado, cascaval

P: salata cu rosii, castraveti, ciuperci, salata verde si pui

C: friptura de pui cu muratura

 

Azi:
MD: o cutie cu perle de branza si smantana

P: salata cu fenicul, pastrav afumat, rosii, ardei

C: tocanita de ciuperci

 

O zi usoara [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata monti girls  [pl]  va pup si va doresc o zi minunata si conforma 

 

Caress iti doresc sa ai zile faine la Sinaia ... si conforme  [artif]  foarte bine arata briosele tale .... 

Brandusik  si io-s aglomerata  ... hai ca trece  [i]

 

Claudia vad ca si tu ai redus scrisul la maximul posibil  [soc]

Puisorule eu nu am mancat niciodata fenicul ... o fi bun ??? [:(]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello girls

 

Puisoaro da mergem inainte [pup] ...cred ca e ceva depresie in aer de la schimbarile de temparatura si ploaie si nush...ursc toamna din punctul asta de vedere

 

darling si eu iti recomand briosele alea is ff bune, le-am facut de cateva ori si is ff bune ca si gustare la birou[biz]

 

dulcetico..puey asa se face ?sari peste mese? ca nici restul zilei nu ai avut cine stie ce meniu? iar incurci dietele in loc de monti tii hipo acu? sau si tu esti in butoi?

 

meniul meu azi:

Md: o cana lapte cu jumate de baton de cereale (are zahar si sirop de artar si miere)

G: un capucino, 1 para

P: fasole verde cu sos si [porc]

G:un energizant

C: sunt invitata la colega..deci nu am nici o idee ce va pregati spunea ceva de musaca de linte si probabil daca nu o sa imi placa si o sa mananc putin o sa am o portie din cheese cake-ul de l-am facut ieri

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit la naturisti niste "biscuiti cu tarate de ovaz" par facuti de casa si au pe ei adresa de particular nu de vreo firma , am balati cate 3 buc [:-)))] ... contin asa : tarate de ovaz , faina integrala , unt, nuca,  indulcitor de stevie, praf copt .... or fi monti ??? ce ziceti ????

 

meniul meu de ieri : 

md. tarate de ovaz cu kefir

g. niste feliute de cascaval

pr. legume fierte cu piept de curcan fiert si putina telemea 

g. un pumn de fulgi integrali de cereale cu lapte degresat

ci. pastrav copt cu rosie 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...