Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vestile bune pentru infractori au inceput


Recommended Posts

  • Administrators

Felicitari acestui guvern si acestui Parlament pentru grija lor pentru INFRACTORI.

 

dE AZI, viata devine tot mai usoara pentru cei din spatele gratiilor dar si pentru cei care urmau sa ajunga acolo - datorita acestui Nou Cod Penal.

 

Începe MAREA IEŞEALĂ din penitenciare. Peste 700 de cereri de eliberare şi reducere a pedepselor, în primele ore după intrarea în vigoare a noului Cod penal

 

Noul Cod Penal va duce şi la închiderea a 64 de dosare de corupţie cu prejudicii de zeci de milioane de euro. Greii din fotbal judecaţi în Dosarul Transferurilor (fraţii Becali, Cristi Borcea, Copos, MM Stoica) vor scăpa de judecată, Mihai Necolaiciuc, Miron Mitrea sau Sorin Ovidiu Vîntu de asemenea. Peste 6.000 de deţinuţi vor putea cere eliberarea condiţionată.

 

Felicitari celor care au votat un asfel de Parlament (al penalilor) si Guvern (al penalilor). [pk]  [pk] si la mai mare. Merge Romania intr-o directie buna???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lua-i-ar naiba sa-i ia..or sa ne invadeze infractorii.....adio iesit in siguranta c copilul in parc,adio siguranta.....mama lor de nefericiti....cum nici naiba nu-i mai angajeaza or sa ne dea in cap pentru doi covrigi...

 

Oare nu vor fi aprobate decat cererile celor gen Becali?Marii afaceristi?

 

Mai da` daca beneficiaza de reducerea pedepsei si recidiveaza nu-i baga inapoi in puscarie?

 

sa-mi zica si mie cineva cum deschid subiect nou.

 

 

Imi cer scuze c-am injurat,da` sunt nervoasa rau ca auzii si eu la stiri.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, iti trimit eu un pistol   [:)]  Eu l-am intrebat pe al meu de ce-i trebuie arme  si el mi-a zis ca sigur va veni un razboi, asa ca vrea sa ne apere pe mine si pe Marcia  [batcap]  Acum serios vorbind, fiecare elvetian are o arma acasa (asta pt ca le pot pastra dupa ce termina armata...si aici armata nu se termina dupa primul an de facut armata, se termina pe la 30 si de ani...pt ca anual se fac cursuri de improspatare a ceea ce au invatat..si eu care credeam atunci cand l-am cunoscut pe al meu sot ca Elvetia nu are armata...si nu sunt singura care credea lucrul asta [fri] ). 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...