Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello monti girls

 

Hop top si eu aici.Azi MD cafea cu lapte+briosa cu fructe

                                   D supa de dovlecei +1 lg smantana+ pesmeti din paine conforma

                                   G o mandarina

                                   C ciuperci cu parmezan

 

Buflea cu mult curaj am inceput si eu sa gatesc ce scriu fetele pe aici .Humusul a iesit bun,iar de briose.....nu mai spun....delicioase.Lasa frica la o parte si incearca sa faci humus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau fetele, si eu va citesc cand apuc de raspuns mai subtire insa. Sunt prinsa cu casa, copchiii, job, parca niciodata nu a fost timpul asa scurt. Si pe mine ma pandesc winter blues, dar mergem inainte ca nu avem de ales. Nici sport nu am mai facut de fix 7 zile ca m a pus naiba sa incep sa ma uit la Breaking Bad si in fiecare seara ma uit la 2 sau 3 episoade. Mananc destul de conform, o mai iau si pe aratura, cantarul ok.

 

Btz woooow, ce frumusica esti! Ma gandesc cum arati la urmatoarele targeturi daca la 68 esti wow! Ce inaltime ai?

 

Caress multa sanatate. Sper sa ti revii cat mai repede!

 

Olo ce simpatica fata ta :)))

 

Claudia spor la mesterit unghiile. Eu nu am incercat gelul niciodata, imi fac manichiura singura din cand in cand, nu am pielite, unghiile mereu scurte. Dar am vazut niste culori bestiale la niste colege, cu oja nu obtii culoarea aia niciodata.

 

Sz parca tu ai dat startul la frigarui, luat pui :) le execut si eu duminica.

 

Otilia mie mi a placut tare mult hrisca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna! scuze ca nu am mai intrat de ceva timp, insa am fost extrem de prinsa cu treburile si am si tras din greu saptamana asta cu fiara mea, adica cu bila mea cea lenesa si ticaloasa. de data asta m-a facut knockout, nici la sala nu am mai putut sa merg de luni din cauza ei si din cauza de cm...acum am calmat-o pt moment, iau zilnic dimineata pe stomacul gol un amestec de ulei de masline, zeama de lamaie si sare amara, care e scarboasaaaaaaa!!! vad ca a inceput sa lucreze fiara si sa ma mai lase in pace, ca tare pacatoasa a fost de data asta.

am tinut un regim de nemancare, adica am mancat cat sa supravietuiesc, conform insa :), doar in seara asta m-am dat in stamba cu 2 clatite mini, facute din banane si ou, ca m-au capiat picii ca vor sa le fac si am simtit si eu nevoia sa gust. pana acum nu am murit, sper sa nu se revolte fiara maine :))

in rest, greutate constanta, cu tot regimul meu de infometare, eu cred ca nu mai slabesc de stres...am stresul cat casa si nu am sa scap de el pana nu se aliniaza planetele dpdv profesional, mama lui de stres!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...