Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

 

Brandu, supa de ceapa n-am facut niciodata, insa pare gustoasa... o am pe lista... si lista se lungeste...uffff [ascuns]

 

Cge, langa piftelele alea la cuptor, e sigur mazare cu ceapa verde...

 

Am inceput dimineata cu mers pe jos pana la servici; ma simt greoaie, ma dor ovarele de mor, declar solemn si eu ca nu mai vreau week acasa... ori la munte, ori la mare, ori la distractie, ori menajera undeva, sa fac miscare...ori la servici da cu salariu dublu! [:-@]  [ping1]  [deziuata] Am facut gaura in pat, am vazut toate filmele si probele de la Sochi, am gatit de plictiseala si am mancat de placere... [mai]

 

Banuiesc ca nu asteptati cumva un raport azi... [soc]  

O zi frumoasa si voua! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

cge, nu am facut eu supa de ceapa. Am fost cu fetele la patinoar, pe la pranz li s-a facut foame si s-au jelit ca vor pizza si numai pizza, ca nu am mai mancat pizza de nu stiu cand! Am zis hai, pizza sa fie... Din tot meniul ala de pizza, paste si alte chestii nepermise, supa de ceapa mi s-a parut singura potrivita pentru mine. A fost foarte buna, intr-adevar.

 

Raportul meu de azi: 56.8 kg.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

girls io spun sa incercati supa de ceapa....eu am cautat reteta dupa ce am fost in franta ca mi-o placut. pe net is numai Raket science de retete si asta mi s-o parut cea mai monti si cel mai usor de facut, iar rezultatul o fost neasteptat de bun!

io is stagnare... 72.4

sz nu iti e foame numai de la 3 piftele cu mazare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindu ... daca ti spun ... azi noapte la 2 am mancat o chifteluta si 2 linguri de mazare ... asta sunt eu, cu insomnii si nervi. Nici nu ma cantaresc. Ma paste gandul de 5 zile de mere, nu dati cu rosii . . . [:(]

Eu cand am perioadele astea ma apuca foamea, imi chioraie matele si mi  e rau efectiv, sau ma apuca tremuratul. Macar n am mancat tampenii. Dar totusi, am mancat [8]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sz, bea f mult ziua. Si ceaiuri calde, care sa dea o senzatie e bine organismului, cat mai parfumate.
 Mie mi se pare ca ai destula mancare pana ajungi seara acasa.
 Ideea e sa incerci sa muti gandul de la mancare.
 Vroiam sa te intreb, tatal tau nu poate sta cu Giulia, astfel incat macar sa vii pe jos acasa de la munca? ca sa ai un minimum de miscare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sz eu am mancat aseara un pumn de miez de floarea soarelui...la fel simteam ca ma ustura stomacul..dar nu am stari de mancat compulsiv sa fiu sincera.

poate totusi ar trebui sa iti faci tu un plan ce sa rontai noaptea cand ti se face foame... [barfa] is destul de greoaie la ficat piftelele pentru ca is facute cu carne tocata...trebe sa lasi si tu organismul sa se odihneasca ma gandesc ...

 

nici eu nu is genul care sa spuna ca mananca inainte de 6 seara ultima masa...da...totusi + ma gandesc ca daca ti se face foame inseamna ca nu mananci cantitati bune pe zi ..mai bine halesti cum trebe ziua si noaptea te certi cu tine si bea un pahar de apa sau de lapte... [pup]

 

totu pleaca de la psihic ... nu esti tu asa...doar asa te-ai invatat...eu am incredere in tine ca te poti "reeduca". ti-am spus de cand ai inceput ca mananci putin...nu e solutie sa te inchizi cu catelul in camera  si nici sa mananci mai putin ca de obicei..pentru ca nu o sa te tina asta mult. Am vazut ca mananci mere...pe care ai spus ca le detesti..faptul ca inca le mananci te face sa-ti reamintesti ca tii cura de slabire si nu ca iti schimbi modu de viata... SCHIMBA FRUCTU! rontaie morcov crud de exemplu daca ala iti place [flo2]  [flo2]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...