Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (200) ... STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

otilia ei nu sunt in UE? sau is doar parteneri? ca teoretic nu ar trebui sa iti puna extra TVA la vama daca is in spatiu comunitar. Incearca numa cu agavele astea...pachetu ar fi 11£ plus inca ceva shipping..imposibil sa ai la shipping 8£...ca atat imi ia mie daca iau de la iherbs din US

 

 

puiule... nu imi fac statuie ca lucru duminica..dar sper totusi sa-mi semneze diploma de doctor [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Parca SZ întreba de clătite. Ale mele ies perfecte așa: ou sau albușul de ou, 3 linguri tarate, 6 linguri făina integrala, apa cât cuprinde. Prăjite la foc puternic, tigaia unsa cu 1 Picătura de ulei.

 

Eu folosesc fructoza sau sirop de agave la dulciuri.

 

Meniul de azi

Șuncă, crema de brânza

Pizza monti

Pandispan monti cu zmeura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

macule...cola...nu e buna prin faptul ca e carbogazoasa...daca e fara zahar e cu aspartam...nu e sanatoasa oricum ai lua-o ... ca mori si mori de pofta...o data la jde mii de ani...dar nu obisnuintza zilnica (pe langa faptul cum ai spus si tu ca are cofeina)...

 

eu asta cu carne o data pe zi nu o stiam (scrie asa?)..ideea e sa lasi pauza intre mese...3-4 ore dupa asta lipidice si 2-3 dupa astea glucidice...eu asa stiu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindusik, scrie chiar in prima postare, in capul de subiect, e chiar citat dintr-o postare de a ta (probabil ca si tu ai preluat-o, cand ai facut capitol nou):  Important este sa mancati o singura data pe zi carne 

De-asta sunt confuza... si mai sunt si alte chestii care se contrazic in carti. :(

O fi traducerea de vina, dar eu franceza nu stiu, oricum, ori iau de buna varianta in romana, ori caut materialele in engleza sau germana, dar inca nu am gasit.
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

macule postul ala de la inceput e sintetizat de Andani ..nush de unde a luat ea asta cu carnea... pentru ca eu personal nu tin minte sa fi citit...dar ma lasa memoria ce-i drept [batcap]  [batcap]

de asta i-am spus si claudiei... cel mai bine e sa citesti personal de pe site-ul oficial monti sau sa fie citite personal cartile... ca asa informatia nu e denaturata de cum a preluat fiecare in parte informatia.. [fri] ..asta e parerea mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ca functioneaza si cu carne de 3 ori pe zi... la Carmencat vad ca merge ...deci e ok.

Ce parere aveti de meniul pe care mi l-am propus pt maine:

un fruct la trezire

MD 1 ou batut cu sunca

G1 alune

P piept de pui fript cu varza calita

G2 1 mar, portocala

C ciuperci la cuptor cu salata verde (aici nu mi-e clar daca pot pune branza deasupra, dar cred ca da).

 

Sunt monti toate si se pupa intre ele?

Saru-mana!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...