Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Strumphi e 300 £ pe saptamana.E imens, chiar daca e chiar langa serviciu e exagerat de scump.1200 £ pe luna o camera???

 

pai da, cam 2400lire/luna un apart 2 cam de inchiriat in centru, ca e The City acolo unde ai tu nevoie si proprietarii stiu asa, acolo se fac si se invart banii! [:D] 

 

m-am uita si eu acum pe rightmove.co.uk si pe zoopla.co.uk si in zona acolo la Moorgate, nu vad preturi mai mici de 525 pe sapt?! wow... ma mir si eu odata cu tine ! si asta pentru un studio flat!!!  deci 2100/luna! fara facturi!!  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate letitia , nimeni nu inchiriaza pe 2 luni. Strada respectiva e undeva aproape de Liverpool Street care e un fel intalnire a multor linii de metrou si tren. Isi poate alege orice zona doreste , eu m-as feri de zona de sud . In rest , da , o camera single , probabil intr-un shared flat sau house ar fi perfect pentru el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am spus mai devreme ca nu cred ca inchiriaza nimeni pe 2 luni si nici o agentie nu inchiriaza doar o camera undeva, intr-o casa/apartament. S cum ziceam tot mai devreme, poate sa iasa putin din Londra, il costa mult mia putin cazarea , chit ca da ceva bani pe trasnport si va trebui sa se trezeasca putin mai devreme, decat daca ar sta la 10-20 min de Moorgate St. 

 

Uite aici de exemplu, camera single si pret ok/luna. Plus ca e pe central line si il duce direct la munca in juma de ora. Calculeaza cam 2 min pt fiecare statie si vezi cam cat ar face pe drum [:D] 

 

http://www.anunturigratuiteuk.co.uk/diverse/9-inchirieri/2076-inchiriez-o-camer-single-zona-

 

 

si oferte de genul asta mai sunt in linkul de l-am pus in primul meu mesaj de pe prima pagina. 

 

incearca si da cate un telefon sa vezi despre ce e vorba

 

o sa intreb si eu azi pe amica mea daca nu stie ceva in zona aici 

 

 

edit: sa spun ca poti posta si tu un anunt cu ce vrei in ziarul asta ca e gratis dupa cate vad?!  nu te costa nimic, si nu stii de unde sare iepurele! [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...