Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu vreau sa-i pun la bebe Alexandru Constantin, multa lume zice ca e nasol sa aiba doua nume lungi, dar mie imi place mult. Voi ce ziceti burtici?

 

iulia eu te sfatuiesc sa ii pui numele care ti-l doresti tu pentru el:)

 

oricum o sa il strige doar un nume deci nu conteaza ca o sa ii pui 2 nume lungi.  Si mie personal Alexandru imi place mult [flo2]

 

Sa ne spui ce decizi pana la urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am pus dupa luuuuuuuuuungi discutii cu sotul (nu ne potriveam deloc deloc)

Radu-Andrei

si

Vlad-Alexandru

Purtand si nume de sfinti si nume de la Nasu de botez.

 

Ii strigam Radu si Vlad.

La Vlad a fost mai greu de ales... asta pentru ca la primul am pus cele 2 nume de baieti care ne placeau...

 si acum imi pare rau ca nu am pus Nectarie dar nu prea mergea in combinatie...

Uite ca nu am avut curajul de a pune un nume deosebit. Acum imi pare rau. Ii mai spun in gand :):):) Si o sa-i spun ca-l ocroteste pentru ca fratele cel mare i-a spus Nectarie lui bebetza din burtica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! Sunt noua pe forum ! Caut si eu un nume biblic pt a doua liniuta de la testul de ieri!...e devreme , stiu dar de data asta L-am cerut cu ravna de la Domnul si sunt destul de increzatoare!

Sper ca cel ce ti-a oferit acest cadou nepretuit sa te ajute sa alegi un nume potrivit [flo2]

 

Ne bucuram sa te avem printre noi si abia asteptam sa ne spui si noua ce nume ai ales pentru bebe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...