Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu tot pe booking mi-am gasit hotelul din Italia. Odata sunt pozele din care iti dai seama cum e, si apoi te uiti si la ce rating are si ce comentarii sunt.

 

 

Ella, voi cat timp stati cand mergeti prin tarile nordice? ca mie imi place sa imi iau concediu o saptamana, nu 3 cum isi iau ceilalti medici. m-as duce si eu dragul sotului pana acolo, dar nu vreau sa alerg o saptamana intreaga ca sa vizitez si sa ma intorc la lucru si mai obosita. :))))

 

 

Rall, si eu am feedback bun, nu am avut pana acum probleme, dar cand ma uit de obicei pun filtrul de ending soon, speram sa mai existe unul pe care sa nu il fi vazut pt transportul international. :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem in tren in drum spre Bucuresti...S-a terminat vacanta noastra si timpul petrecut cu tata. Nu imi vine sa cred ca l-am vazut ultima data si i-am vorbit...Nici nu am stiut ce sa ii spun, cum sa il mai strang in brate si cum sa il mai pup....i-am facut cateva pozr cu Sophia in brate la plecare inainte sa iesim pe poarta...Mama m-a strans in brate asa strans si a inceput sa planga...nu se mai oprea...nici eu....si scriu acum si plang...si am plans tot drumul pana la Suceava...si mai pun capul pe o parte si parca il vad si iar nu ma pot opri din plans. Pur si simplu adun lacrimile in barba si nu ma pot opri... Nu stiu cat o sa mai reziste....dupa cum l-am vazut eu, nu foarte mult... Vreau sa ma uit pe pozele cu el si Sophia si nu ma indur...si asa nu ma pot opri din plans....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, pentru diversificare, cu același tip de aluat poți face și o prăjitură răsturnată:

http://www.e-retete.ro/retete/tarta-rasturnata-cu-prune

Are în plus zahăr caramelizat pentru pus fructele și aluatul se pune deasupra. La servire răstorni prăjitura și iese și însiropată.

 

Ah, e ca si cea cu mere, am facut din asta si nu am amatori la ea din pacate :(. Mersi oricum!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...