Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dau cate o felie de tort si un pahar cu suc pt junior, care a implinit azi 4 anisori.   [pk]

 

 

Nu am sarbatorit cine stie ce, vroiam sa facem excursie, vremea ne-a stricat toate planurile, am avut vant, furtuna, nori. In plus Lili inca nu e bine, azi a fost cu funduletul in sus, mi-a vomat din nou, a fost ploestita si maraita asa ca eu am stat cu ea acasa si barbatii familiei s-au dus la bazin sa se distreze si sa se indoape cu inghetata. 

 

Intre timp Lili s-a urcat pe scaunul juniorului si a dat gata bucata lui de tort.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschi, la multi ani lui Flo! Sa creasca mare si voinic!

Iar don'soara cred ca e mai bine, de s- a infruptat ea din tort.

Cumparaturi cu orele nici mie nu imi (mai ) place. O fi din cauza spatelui, o fi din cauza ca nimic nu se asaza bine, nu stiu exact. Sau poate fiindca internetu' asta e prea la indemana si orasul meu prea mic, incomparabil deci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Flo de aschiutza!

 

Vad ca nu vrea nimeni sa răspundă la întrebarea mea... O sa scriu răspunsul: cel mai fericit grup a fost cel care a avut de ales din câteva bomboane. Cel mai nefericit, cel care nu a avut de ales, care a primit doar o bomboana. Acum inteleg de ce nordicii sunt printre cei mai fericiti :). Si in Ro am vazut varietate mai mare de produse :). Mai ales alimentare si la farmacii :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...