Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

La multi ani feciorului Aschiuta.sa fie sanatos si sa va bucurati de el.

 

Nici eu nu cumpar imbracaminte si incaltari pe internet. Hainele de obicei arata mult mai bine decat in realitate, iar incaltari fara sa probez nu pot lua.

 

Suntem in pat, in curand ne bagam la culcare; bate un vant de te ia pe sus...si e un soare stralucitor afara, de zici ca e pranzul si nu ora 9.30 seara...

Aseara am mancat la un restaurant al unui fermier; restaurantul avea geamuri mari, de unde se puteau vedea vacile si viteii in grajd; si mai puteai vedea cum se mulg vacile...automat :-) ingenioasa idee, restaurantul era plin, era chiar lume care astepta sa se elibereze mese...noi am avut noroc chior; cand am ajuns, tocmai plecase cineva...si am avut masa cea mai buna...

 

Maine dupa-masa ajungem in capitala; vom face un tur...marti mergem sa vedem balenele...iar pe seara vom incheia cum am inceput, adica cu o baie in Laguna albastra...hotel avem chiar in aeroport (firma de unde am luat masina langa hotel), asta pt ca zburam la 7 dimineata spre casa...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

strumphi, abia acum am citit din urma si mesajul tau. un big hug si din partea mea. las apozele pt o vreme, nu te mai uita, iti fac mai mult rau decit bine.

 

ica, stiu ca nu e politicos, dar eu m-as baga in camera ccu bebelul si cu o carte in mina si as sta acolo...as iesi doar la masa si la plimbare.

 

buflea, tare drag mi-e de Flavia ta, se pare ca are un suflet de aur, e o mare binecuvintare pt voi si pt Alex.

 

aschiutza, la multi ani lui Flo...si sanatate micutzei.

 

belladonna, frumos catelul tau...il tzi in casa sau afara. e cuminte?

 

mihaela s si pe noi ne termina  cumparaturile. chiar zicea William ca ce bine ar fi fost sa nu fie atitea optiuni, cat timp am salva zilnic .

 imi amintesc cand erram gravida, si treb sa merg prin mall sa fac cumparaturi,de fiecare data cand veneam acasa eram terminate si dadeam la boboci.

 

Micky, e o binecuvintare sa stai , sa nu ai griji si sa te plictisesti. ia o carte si profita de liniste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi... eumada esti pusa rau pe miscare azi. Foarte bine, tine-o tot asa.

La noi e o dimineata linistita dupa o noapte nu asa linistita. E o harmalaie la noi acasa de nedescris... exact acum cand am venit din spital si ar trebui sa am liniste sa ma recuperez avem si musafiri,,, 2 surori ale sotului meu au venit din austria in vacanta si unde credeti ca o sa stea? la noi acasa. Sa nu mai zic ca un are 3 copii si alta 2 iar cel mai mare dintre ei are 6 ani. 

 

deci va inchipuiti ce liniste am. Copilasul meu nu a mai prins un somn bun de cand am venit din spital.

 

Nu vreau sa fiu egoista, imi e drag sa vina dar acum nu era momentul... inteleg ca acum au concedii dar ar trebui sa inteleaga si ei ca am nevoie de liniste nu sa umblu ca o furnica incoace si incolo.

Eu as baga virusii aia de care zice Viviana si le-as spune ferm ca nu se poate. 

S.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIchelle,

 

catelusa doarme in casa [:)] pe pernuta ei,si foarte des cu mine pe canapea, sta in bratele mele cand beau cafeaua sau ma uit la tv, [:)]  e foarte cuminte si asculta cei zic sa faca, e atat de cuminte si scumpa si frumoasa ca toti santem topiti dupa ea, am adoptat-o de la sheltar de craciun, si are 4 ani, imi era asa o mila catelusi mai invarsta nus adoptati asa de repede [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns sa urasc cumparaturile, cand am venit aic imi lua ore sa citesc etichetele sa caut ce imi trebuie, acum cand e vorba de mancare stiu exact ce vreau imi fac lista si dureaza relativ putin, la fel si ce e nevoie pt casa, inschimb pe haine e de groaza le urasc cateodata il invidez pt sot ca ce simplu e pt el o camasa un pnatalon si gata , mai... pt femei e de groaza nu se mai gaseste nimic sa-mi placa daca esti mai slaba poate dar dar.....si numi mai place nici moda nici croila e chip si materialele la fel ori am devenit yo pretentioasa [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu haine imi iau si de pe net, dar rar, daca gasesc ceva ce stiu ca imi sta bine. pantofi mi-am luat mai des si i-am nimerit de fiecare data la nr. desi in Germania la H&M am 38, iar cand mi-am luat ceva de la Deichmann aveam 36 :)))) in general port 36-37.

 

Mianna, si pe mine ma zgarie 'dupa' ala.

 

 nu am auzit azi alarma si m-am trezit la 6 si 20 :))) am plecat la lucru prin urmare. a cheat day-ul de ieri a fost ok, dar nu stiu ce s-a intamplat cu mine, ca mai demult mancam tone de ciocolata, acum ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Aschi, la multi ani lui Flo!!! Sa fie norocos si iubit si fericit!!! [s] [s] [s]

Mie imi place enorm la cumparaturi, as merge in fiecare zi (si aproape ca o fac, in concediu... :))) )

Azi avem program de excursie, mergem la Cetatea Enisala, facem un picnic. Sper sa nu fie chiar 40 de grade.. :))))

Zi super sa aveti!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am stat si nu prea mi-a placut.

 

Pe seara am fost la film "Gardienii Galaxiei". Era cotat pe IMDB cu 8,7, o nota foarte mare. o amestecatura de aventura, actiune, comedie - dialoguri un pic spumoase.

 

Zau daca merita! M-am cam plictisit la un moment dat, dar am reusit sa rezist eroic pana la sfarsit.

Ah, pentru copii e minunat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...