Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

sa nu carecumva sa radeti de mine.  [:)]  

 

 

in alta ordine, ieri a terminat mos G  excursia pe apa.  acasa va veni abia in septembrie. era super incantat, au avut numai zile frumoase, fara ploaie macar. mama pleaca si ea in Canada, sa aiba grija de cei doi batrnei nebuni, le sta mintea numai la trasnai. 

 

 

vreau sa fac salata de beof si cateva clatite. feciorasul asta al meu ma inebunit cu clatitele lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani si de la mine sarbatoritilor de azi ! Sa fie sanatosi.

 

Am facut un mic popas sa bem ceva (aici in mai toate restaurantele exista wifi); pana in capitala mai sunt 70 km...diseara mergem la un restaurant numit "fabrica de hamburgeri"...intai insa vizitam fabrica de bere Gull :-)) vom mai adauga ceva pahare de bere la colectia noastra de peste 70..in curand tb sa cumpar o vitrina noua, ca nu mai am loc...

 

Al meu opreste oriunde ii zic pt pipi..altfel il amenint ca fac pe scaun :-)) Marcia era sa faca ieri in pantaloni..noroc ca am oprit sa facem poze si si-a dat seama ca face pe ea...a facut pe pantaloni; cum a reusit performanta asta nu stiu..

 

Inchid acum. Mai scriu pe seara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, constat cu stupoare ca fazele cu pipi se intampla si la copii mai mari.

Ca tot in genul asta patim si noi cu fetele.

Plus ca le zic mereu: spuneti din timp, ca sa avem in vedere sa putem opri, ca daca imi spui fix acum, ca-ti vine rau, nu apare imediat o benzinarie sau un loc unde poti opri masina... mereu zic in ultima clipa "fac piiiiiiiiipi". Am patit si faze, face una, cealalata zice ca nu are nevoie, si peste 10-15 min se aude "imi vine si mie pipi" (si eventuals i tare), pai n=ai zis cand te-am intrebat ca nu-ti vine? pai atunci nu-mi venea... [batcap]

Daca se intampla si la case mai mari, m-am linistit deja  [:-)))]

 

Multumesc tututror pt urari! [flo2]

 

Ella, calatorie placuta mai departe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, stati, cee? [:D]

Domnul din poze nu e sotul tau, Laura?

 

La multi ani tatalui, sa fie sanatos si fericit muuult timp! La fel si mamei tale, Monica! [flo2]

Din pozele de acum, da [:)] am mai pus 2 poze in care aparea tata, dar m-am gandit sa le sterg mai bine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...