Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani mama de Monica!

La multi ani tatic de Laura!

 

=====

Bertha s-a numit puiul meu de gaina care de fapt era cocos - caine de paza. A fost prima/sigura/ultima chestie cu gheare, cloaca si aripi ce a facut parte din viata mea.

 

Bertha a avut o sora (presupun) care a mierlit-o repejor si pe care am ingropat-o cu alai popesc si cruce din bete la umbra dudului batran. Am vrut s-o deshumam dupa vreo 2 luni si n-am mai gasit-o.

======

 

La chestia cu pipi ma oftic ca el are o vezica mai rezistenta decat a noastra. Daca asteptam sa preia el initiativa, la drum lung... 

Tot timpul ii spun ca are vezica de concert.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai, cand mancam carne daca simteam un zgarci imi venea instantaneu sa vomit si nu mai puteam manca. :)))

 

sunt singura care nu a vrut frate sau sora? :)))) mie tare bine mi-a fost, nu am simtt niciodata  ca mai vreau pe cineva, poate pt ca am crescut la bloc dar era zona rezidentiala, cu ff multe parcuri si case si implicit plin de copii. doar noi eram 'in curte' vreo 10 minimum, ne jucam de dimineata pana seara tarziu, strazile nu erau circulate sa stea cineva cu frica in san din cauza masinilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zgarciuri, tendoane, oase, sorici!

Eu! [:D]

Eu las oasele de pui albe si fara capete, porcul fara sorici, oasele de peste le las de Antipa, aripile de curcan au o gaurica in os pe unde le  sug zeama si intr-un final capul de peste este supus unei operatiuni complexe de curatare. Daca va povestesc si cum arata coastele de miel dupa ce trec prin gura mea....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu las oasele de pui albe si fara capete, porcul fara sorici, oasele de peste le las de Antipa, aripile de curcan au o gaurica in os pe unde le  sug zeama si intr-un final capul de peste este supus unei operatiuni complexe de curatare. Daca va povestesc si cum arata coastele de miel dupa ce trec prin gura mea....

asa manca si mama, totul de pe os,maduve, zgirciuri.

si mie imi plac zgirciurile dar  daca sunt deja curatate de pe os...nu imi place sa ma murdarescc pe degete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...