Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari domoale pe Ghetar


Recommended Posts

Si ce ma enerveaza este ca medicul a zis ca scoate cate una, nu pe amandoua o data.Adica peste 2-3 saptamani o luam de la capat.

 

Chestia e ca am facut tampenia sa citesc pe net niste grozavii si acum sunt varza.Si copilul asta a fost atat de bolnav cand era mic si am trecut de cateva ori prin niste situatii aiurea cand nu i se mai dadeau sanse la viata , incat acum cand aud ca il doare ceva sau are probleme mi se inmoaie picioarele.

 

 

Si ca sa fie treaba oablă, Londonezul m-a sunat aseara sa imi spuna ca i-a crescut o masea de minte stramb, i-a impins in maseaua de langa ea si i-a spart-o.Si ca il doare si ca il taie la limba si ca...ce sa faca.

 

 

 

Cre' ca eu am suparat-o pe zana Maseluta cand eram mica si acum se razbuna.

Concediul meu e la usa dintarului.Si banii pentru concediu in buzunarul lui...sper ca macar eu sa imi pastrez dintii in gura.:))

 

 

Seri albastre, sar'mana.Le primesc , dar nu garantez ca le mai primesti intregi.:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 614
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Viviana, numele Silviei dupa mine este unul deosebit. Atat de mult imi place, incat imi statea in gat sa-i spui nasparlia. Pentru mine era o grija in plus sa nu gresesc sa-i zic pe nume...de cate ori vorbesc despre persoanele al caror nume nu e public, stau sa ma gandesc de doua ori ce spun...pana si tie am ajuns sa-ti zic viviana uneori cand vorbesc cu tine cu alte ocazii. Dar e scuzabil... [:)]

Oricum, mie mi se pare foarte firesc sa mi se spuna Rufus si in viata reala [:-)))]

Da, si mie imi vine peste mana cand in viata reala mi se spune Vivi sau Viviana. M-am obisnuit. Greu, dar m-am obisnuit.

 

Cand m-am inscris pe DC in 2003, am facut contul asta impreuna cu o prietena care cauta, la vremea aia, o persoana donatoare de ovule. Eh, si atunci datorita caracterului personal al dorintei asteia am ales noi 2 un nick oarecare.

 

Cu timpul a inceput sa-mi placa site-ul, am inceput sa activez si in alte directii, anii au ttrecut si mi-a fost greu sa mai schimb nick-ul.  Asa ca a ramas cum a picat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am inscris pe DC cand cautam informatii despre cancer pentru mama si mi-am ales ca nickname numele cu care ma mai strigau colegii in liceu si care mi-a placut.Si care e aproape de numele meu real.

 

Iar "Ioana"de la semnatura este numele mamei mele.Daca nu era ea nu eram aici si l-am lasat asa si dupa...

Nick-ul este f aproape de numele real.:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost intrebata, acum cateva saptamani, daca e ok sa mi se spuna Mianna in viata reala, ca Mihaele-s mai multe, da' Mianna e una singura, si prietenelor le era mai usor [:)]

 

nu ma deranjeaza, ca de cand am descoperit notiunea de forum (nu asta, AG-ul si softpedia au fost primele) raspund la numele asta. cel mai mult ma amuza cand copiii de forumiste ma striga Mianna (si cred ca unii, daca li s-ar vorbi de Mihaela, ar avea o mica problema [:)]  )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu mama m-am certat rar si nu așa încât sa ne închidem telefoane, ne intelegem bine. N-a facut niciodata presiuni asupra mea si nici nu ma critica ccc ca n-am facut cum gândește ea, așa a fost de cand o stiu, ne-a lăsat libertate si mie si surorii mele.

 

Lauren Bacall...ooo ce rau imi pare, a fost o actriță de care mi-a plăcut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va povestesc o chestie haioasa:

Asta iarna cand Londonezul trebuia sa vina acasa, aducea ceva si pentru fata cea mica a lui Rufus.

Afara iarna, vreme urata...i-am spus Londonezului sa nu se sperie daca intarziem la aeroport si ca o sa vedem cum facem sa intre in legatura cu Rufus sa ii dea cadoul.

El ma intreba cum arata Rufus sa ii dea cadoul chiar daca noi intarziem.

"-Nu stiu cum arata.

-Poftim?!?!

-Nu l-am vazut in viata mea.

-Poftim!?!?!Si eu ce fac? Ma duc si rog pe cineva sa anunte :domnul Rufus sa se prezinte la Sosiri sa recupereze calul roz venit acum cu avionul"?!?!?

:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am patit la fel.l am rugat pe rufus...in viata reala cand mai vb ii spun pe nume....ssa o faca pe mos craciun.si ma intreaba destinatara cum arata mosul...ei l am descris din poze dar nu i am zis ca nu l am intalnit niciodata.

 

Eu imi folosesc numele si nu ma deranjeaza.Asta e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...