Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

eu am condus un  pic f putin in Romania  doar la nevoie , aveam masina cu schimbator de viteze...dar cum nu am talent la soferie...era un calvar.

 aici in scchib este boierie cu masinile automate...si o prietena de a mea are 85 de ani spune ca mai bine conduce masina decat sa mearga pe picioare...

 

nu pot sa conduc drum lung, adiccaa mai mult dde 1-2 ore, nu am incercat de fapt niciodata...iar pe fwy doar la nevoie mare...prefer strazile obisnuite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mersi mult, e f grea asteptarea asta. cel mai greu cred cca mi-a fost marti si miercuri.

de ieri insa am primit asa o liniste, nu mai aveam nici o grija, am asccultat muzica crestina si asa de mult m-am linistit...si parca stiam ca o sa imi spuna dr ca e biopsia normala...dar vroiam sa imi spuna si gata.

acum ce va mai fii vom vedea, bine cca nu e cancer.

mai am saa-mi fac si mamograma si gata pt o vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nasuc,

nu stiu de ce telefon iarasi telefonul mi-a schimbat Nick-ul tau in Basic..

m-am uitat pe Trassee am vreo 230 km, in schimb as pleca poate saptamana viitoare de sambata pana luni. am timp sa trimit Anfrage in zona.

 

Karu, nu.. nu am plecat. sunt un pic cam daramata. ieri de la 16 am fost intr-o padure in apropiere unde ne-am catarat toti 4 :)

 

Am niste conferintze zilele astea care imi fac nervii franjuri, pt ca includ Webex-uri un fel de  conferinta prin telefon  si tre sa ma concentrez la maxim. Ce sa zic ca vb ieri cu un practicant, care mi-a zis, ca el si-a inregistrat ultimile conferintze si le reasculta in tren spre casa si isi noreaza ce nu a inteles. saracul, nu stia ca e interzis acest lucru.

 

Fleu, scrii asa frumos precum Dna ziki si Karu, dar si Alina de la tulcea scrie frumos.

 

Da, ce a scris Aqai ( Aniversare Frumoasa la Cascada [flo2] ) e adevarat si se poate verifica.  Hreanul nu e tratat precum ustroiul sa nu incoltzeasca.

In plus, daca ati fi trait la tara, asa 12 luni pe an, ati fi intalnit hrean pe toate garlele. Foarte repede se inmultzeste, stiu ca erau unii care nu mai scapau de le. Are nevoie de apa multa, de fapt  pamant malos ii prieste.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai piciorul continua sa ma doara.....am luat azi flamexin si un nurofen...si mydocalm..asta l-am luat degeaba si m-a mai lasat dar nu mult.Nu pot flexa degetul si ma doare pana sus.Nu e rosu,nu e umflat...nu ma pot incalta cu nimic..sandale sau pantofi..doar cu o pereche de slapi de plja din aia cu o bareta,atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...