Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu la masini nu ma bag, inca. La cat am eu nevoie sa conduc, 10 km in fiecare zi si cand mai merg cu fetele pe insula, cand sotul lucreaza, ma descurc perfect cu Suzi (Suzuki splash) manuala, fara pilot. :) O automata o sa ne luam si noi probabil, pentru drumurile lungi, de concediu. Sotul vaneaza de ceva vreme un Mercedes modelul nou, am si incercat-o, era automata...e tare faina. Sotul mi-a zis ca a simtit diferenta la automatele ce le-a condus in SUA, ca nu sunt la fel. Prima a fost un SUV Dodge Journey, pe asta l-am condus si eu, ne-a placut la amandoi tare mult, n-am mai fi lasat-o inapoi :)). Cealalta a fost un Hyundai (luasem un Crysler dar era defect, trepida volanul la ca 80 km la ora si l-am schimbat) si nu mergea la fel de bine cutia automata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ach so, am o poza in telefon despre un betisor pe care l-am pus in pamant cand am semanat castravetii. l-am pus acolo drept semn, sa vad daca chiar iese samanta sau nu. Si acel betisor are acu frunzulite.

Asa de altfel se inmultzesc si trandafirii& vita de vie, cu asa numitii butasi.

asa e si cu hreanu. ii da radacini.

Acu ustroiul din comert nu incolteste pt ca e tratat. trebe luat din ala de pus la incoltzit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am inteles, chiar ca e periculos si te pune pe ganduri, mai ales daca esti genul sa stai la piscine...

Mihaela, nu stiam ca e vreun gen. noi mergem saptamnal la piscina. copii mei au urmasi marini. io am invatat sa inot dupa ce l-am urmarit pe D.

in CO, de obicei inchiriem case/locuinte, si daca au si piscina, bine.  Problema mea e ca nu am verificat niciodata piscina si scurgerea, de cate ori am fost.

Am observat ca hotelurile din orase au piscina deschisa pana la ora 21, rar ajungi acolo, cand nu esti legat de copii.

 

Noi suntem Fan si parc de distractie, in Europa park am fost prima oara in 30 aprilie 2004. in 02 mai l-am simtit pe R prima oara. aveam 21 sapt .

si ii apuca plansu daca ii duc sa viziteze orase, mai mult de 2-3 zile.

 

L-a apucat plansu si acu 4 ani in Venetia si anu asta in Paris si la Barcelona, si nu e vb de obisnuita, ca io am zburat in sarcina cu ei, am fost chiar si cu masina in ro, au zburat de la 10 saptamani amandoi, drumuri ro etc etc de mici..dar nu le place. Mai bine ii duc pe munte [alcool]

Le-am spus ca imi fac ei cadou excursia de la montserrat, pe care nu l-am vizitat anu asta, cu toate ca il aveam in program. nu pot planifica nik cu ei. Maine am un termin de dimineata si apoi ii duc intr-o pesterea [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...