Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

L-am ratat cand l-ai pus, eu acum am dat de el pe FB :). Da, revoltati la maxim, apoi s-au inmuiat cand au auzit despre ce e vorba...acolo am inceput si eu sa plang :).

 

Huh, am reusit azi sa fac maratonul...dus Diana la scoala la 9.20, venit acasa, luat micul dejun, baut cafea, pus maglavais de henna in par, stat o ora jumate timp in care am facut prdine prin ceva dulapuri, aranjat haine curate la locurile lor. Mai am de dat jos maglavais si facut dus, mancat de pranz, imbracat si mers la munca, nu inainte de a trece pe la magazin sa imi iau o salata de cina. 

 

Inca o data o zi faina si o seara la intalnire de exceptie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Multumesc fiecaruie pinguin in parte pentru urari, nu m-am asteptat, se pare ca micul meu artist e deja faimos :)

 

ca a fie tabloul complet, aseara a trebuit sa-i si scot un dintisor, asa ca la 7 ani a venit pt prima datra si zana maselutza.

 

Alina, e vina mamei - adicatelea subsemnata - de amazing alex ca n-a mai incarcat creatii pe blog :). dar cum micul artist a primit si o camera foto de ziua lui, are si o noua pasiune artistica: filme si fotografii :). zilele astea il voi invata sa-si descarce pozele pe computer, sa le organizeze si apoi in curand si sa se ocupe de propriul blog :D

 

Karu, peste vara artistul a lucrat doar multimedia, no paintings :)

 

si elyda, dl Tudor e inotdeauna pus pe sotii. in cazul acesta, poandea tortul sa-i sufle el lumanarile.

 

mai spun inca o data multumesc maaaare de tot, a fost o supriza grozava, si acum ma lipesc de monitor si astept... INTALNIREA :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...