Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

In rândul de sus, prima poza adica, nu e alinuk, papanash, Mickyyyy, aminna si Yagmur? De la st. La dreapta? Ca io așa pricepui, alinuk e cu sacou. :)

 

de la stanga la dreapta e asa cum am spus eu pe randul de sus :

 

papanas, miky, alinuk, rufus, yagmur, buflea si amina 

 

si pe randul de jos, ramane la fel cum am (mai) scris  [:D] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

papanas prima din randul de sus, cu sacou crem cu maneca scurta, apoi miky cu burtica, alinuk cu sacou cu floare, rufus, yagmur, buflea si amina! 

 

 randul de jos, de la stanga la dreapta : ralualexandrei cu ie, viviana, tora si elyda ! 

 

pinguinii au fost analizati, din cap pana in picioare, zoom in and out ..hihihi... oare cate descarcari au pozele de azi? [:D] 

 

 

edit : sa zic ca eu vorbesc de aranjamentul asta din prima poza din mesajul elydei de la pagina 42, precum am scris si in primul meu mesaj de azi de mai devreme

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai.. m-ati ametit de tot. :) Acu ' tre' sa iau si laptopu' si s-o iau pas cu pas.

Pasu' 1:

-telefonu' deachis la pag 42

Pasu'2:

-laptopu' deschis la postarea Strumphitzei (care de unde cunoaste pe toata lumea, ma rog? )

Io nu am recunoscut din prima decat pe Buflea, Viviana, Yagmur si pe Alinuk. Bine, pe Rufus cred ca l- a recunoscut toata lumea.

Dupa aia, mai vin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la ce pagina sunt pozele lui karu pls? ca tre sa fug...

 

 

29, sa traiti! :) (EDIT: dar intre timp le-am sters ca s-a ajuns pe la pagina 60 si acu' vine Rufus si pune lacat pe usa; dar mai pun, promit!  [flo2] )

 

Strumfi, ia-o mama, ia-o de-o smotoceala de-aia adevarata, ca tine la tavaleala. Da' ne dai la schimb carlionti filozofi :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani baiatului lui Aqai, sa creasca mare, voios si norocos! (nu am vazut pozele)

 

Mi-am clatit si eu ochii cu pozele de la intalnire, sa va fie de bine si la mai multe prilejuri de acum inainte, de petrecareala si voie buna.

 

Am recunoscut si eu, pe ici pe colo, din poze precedente, pe Buflea, Rufus si Tora, Alinuk, Viviana. Restul, ma bucur ca asociez o fatza cu cate un nick cunoscut.

 

Sper ca Alex a lui Buflea nu a luat salmonella, ci o (simpla) indigestie, care trece repede.

 

La noi sunt cateva zile calduroase. Ieri am facut un traseu greu cu bicicletele, cu cel mic in remorca, pe o insula locala, prin padure. Am dat si la peste, fara succes. Am revenit obositi praf si cu cate 2kg de transpiratie in minus de caciula (noi, astia mari si grasi).

 

Revin dupa ce mai citesc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...