Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vorbit cu Marcia, plangea din cauza dorului de casa...ne-a spus la amandoi ca ne iubeste...sa speram ca va dormi in noaptea asta...i-am promis o surpriza mare daca nu plange...acum sa vad care va fi surpriza :-)

 

 

un tort gigantic!!!! scumpa de ea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

pai ce il doare pe fiu-so...isi permite sa spuna orice?! normal el vrea banii si ceva de lucru vreo citiva ani buni de acum in colo...pe fiecare luna la consultatii.

 

 

pai si tu nu intrebi: daca era copilul dvs, ce solutie ati fi ales? numai asa, de dragul situatiei... sa vezi cum da din colt in colt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai si tu nu intrebi: daca era copilul dvs, ce solutie ati fi ales? numai asa, de dragul situatiei... sa vezi cum da din colt in colt.

sigur ar fi zzis braces...cat mai devreme!

ca cica se obisnuiesc cu ele, cu durerea...cu stilul de viata...ca se corecteaza mai usor. (desi semnezi ca ti-au spus ca nu e garantat si chiar daca se ccorecteaza acum...maxilarul se poate strimba pana la 18 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, eu m-am abtinut sa nu plang...am imbarbatat-o cand am vorbit la telefon...i-am povestit una alta de motan...sa o fac sa uite de dorul de casa...acum sa vedem ce fac cu marea surpriza...ca trebuie sa fie mare :-) ei ii plac oitele de plus de la Nici...are multe, de diverse marimi...am vazut azi una de 1.20m...e faina rau, dar si scumpa rau...sa vedem acum...in tabara si-a luat ultima oita din colectie si pernuta (careia ii spune pernutzi :-) )...ziua ii e ok, la culcare insa e mai rau...ca nu poate dormi decat acasa sau cu noi langa...a vrut sa doarma de cateva ori la prietene si la 12 noaptea a trebuit sa merg sa o iau...

Marcia e indragostita de un coleg, portughez...canta la chitara, e frumusel, dar mai mic ca ea...si acum e colegul ei de banca (profa lor ii schimba mereu, asa se cunosc mai bine)..el habar nu are..dar cine stie :-))

 

Fleur, Marcia are 11 ani si jumate...clasa a 6a...baietii sunt altfel...i-am vazut eu azi la plecare...erau fericiti ca pleaca :-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...