Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

'neata ghetar!

 

Mi-am inceput si eu dimineata cu o sedinta si o durere de cap,asa sa nu o las pe Alinuk sa sufere singura.

 

Acum savurez un ciorchine de strugure si o gura de cafea,naspa sedintele de consiliu la 9 dimineata cand noi am fost pasari de noapte.Noroc cu Ursu ca m-a trezit .

 

Apropo de Urs ,nu va mai luati de el ca bietu' si-a pierdut osanza din cauza nevesti-sii care i-a facut cunostiinta cu dna Rina,a slabit 20kg intr-un an de zile.

 

Sa trecem la mine:

 

1.Nu-s asa slaba.

 

2.Nici asa domnisoara :) 

 

Dragii mei una peste alta am avut cea mai GROZAVA zi de luni din viata mea,jur cu mana pe inima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu sunt curioasa cum a rezolvat Viviana pestii [:)]

[:-)))] erau decedati cand am ajuns acasa. I-am curatat, scobit, dezurecheat  - adanc in miez de noapte.  Celcesforaie m-a sustinut din fotoliu cu ochii inchisi.

====

 

nu ma doare capu. Mi-e doar teribil de somn. Las povestile pe mai tarziu.

 

Singurul lucru pe care vreau a-l spune: toate pinguinile sunt mult mai dragute decat in realitate. Sigur. Ca doar am vazut cu ochiul liber.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Moaa, cat ati scris! De la pozele alea vi se trage.

Yagmur, ai un zambet molipsitor, iesea rasul tau din poze si aproape il auzeam.  [flo2]

 

Aqai, ai reinviat blogul, ma duc sa ma fac follower acusi. Frumoase poze, frumos sarbatorit!

 

Ella, nu stiam cum o cheama pe oita aia, are si Flavia. Daca ii plac Marciei, e o idee buna de cadou, poate pana atunci ii spui sa croseteze din loom bands seara la taclale cu ceilalti in camere o hainuta pentru viitoarea surpriza  [:)]  Asa o tii ocupata si cu gandul si cu mainile.

 

Vai, ce de-a poze cu printese si printi... S-a transformat ghetarul, clar.  [il]

 

Katy, welcome back!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...