Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

Singurul lucru pe care vreau a-l spune: toate pinguinile sunt mult mai dragute decat in realitate. Sigur. Ca doar am vazut cu ochiul liber.

 

Mai dragutze decat in realitate zici!?

Bun photoshopul... sau legea nr 2 e divina?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu stiu cum s-a nimerit... dar pinguini asa fumaciosi, RAR

Cred ca se impune inventarea unei noi legi, adica

Legea nr 4:

"Doar la intalnirile de pinguini, acestia au dreptul la fumat, caci fumatul..dauneaza grav sanatatii"

 

10649799_10202640861134827_1809167803420

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]

 

Singurul lucru pe care vreau a-l spune: toate pinguinile sunt mult mai dragute decat in realitate. Sigur. Ca doar am vazut cu ochiul liber.

Adica cum măi "mult mai dragute decat in realitate"?:)):))

Io sunt draguta si pe forum si in realitate...si la fel de modesta.:)):))

 

 

Va e somn, va doare capul...va cam alintati!

 

Eu si sotul am plecat la aeroport, am stat si pe acolo ceva timp si apoi catre satul meu.Am ajuns acasa pe la 3 si ceva si in pat pe la 4 si ceva...si nu ma mai plang atata de somn!:)):))

 

 

 

Ia uitati-va voi la poza cu tabelul de plata.:)):))

Frate,de ce sunt trecute sub numele meu atatea numere?:)):))

La altii nu e asa.:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca pe afisele cu pinguini scrie corect Mikyyy cu numarul corespunzator de Y-uri dar pe Viviana ati facut-o Viavina/ Berea aia, bat-o vina!  [soricel]

 

Si fumaciosi ca fumaciosi, dar de ce au mitraliera in maini, pinguinii?  [:)]

 

Mihaela-suedeza, am si eu o intrebare cu henna aia. E adevarat ca daca o tii mai putin se face mai light si daca o tii mai mult mai inchis? Sau de fapt prinde pe tonul natural al parului? Si inca una, hai - daca dai peste vopsea cu henna ti se arde parul sau se face verde? Ma bate si pe mine gandul, dar eu imi schimb culoarea foarte des, in functie de puseurile de mood ale momentului, si ma gandesc ca daca dupa aia vreau sa imi dau cu vopsea, macar sa nu ajung fata verde cu parul padure...sau deloc.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki, mercic de idee....problema e ca oita aia are 1.20m...e enorma....si mai grasa decat mine [:)]  i-ar trebui cateva luni sa ii croseteze ceva din elastice..ii zic sa-i faca o bratara....ma uit sa vad, poate o gasesc pe-aia de 80 cm...ca cealalta nici nu pot sa o car in brate....mai rade si lumea de mine, vazandu-ma cu catamai oaia in brate prin mall [:)]

mie mi-a mai facut un breloc pt cheia de la masina : MOM ..crosetata fiecare litera una dupa alta, de sus in jos...a zis ca-i face unul si lu ta-su cu DAD [:)]  are atatea comenzi de facut diverse, ca nici nu stie cand o sa le faca...dar munceste la ele cu drag si spor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai.. m-ati ametit de tot. :) Acu ' tre' sa iau si laptopu' si s-o iau pas cu pas.

Pasu' 1:

-telefonu' deachis la pag 42

Pasu'2:

-laptopu' deschis la postarea Strumphitzei (care de unde cunoaste pe toata lumea, ma rog? )

Io nu am recunoscut din prima decat pe Buflea, Viviana, Yagmur si pe Alinuk. Bine, pe Rufus cred ca l- a recunoscut toata lumea.

Dupa aia, mai vin!

 

Exact la fel am facut si eu ... ba chiar pe laptop aveam deschise mai multe pagini, care mai de care mai pline de explicatii. 

Ma bucur pentru intalnirea pinguiceasca de parca as fi fost acolo! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca pe afisele cu pinguini scrie corect Mikyyy cu numarul corespunzator de Y-uri dar pe Viviana ati facut-o Viavina/ Berea aia, bat-o vina!  [soricel]

 

Si fumaciosi ca fumaciosi, dar de ce au mitraliera in maini, pinguinii?  [:)]

 

 

Deci asteptam ..sa vad cat mai dureaza pana observa vreunul.

Ziki premiu de atentie la detalii. [flo2]

Eu am scris, eram emotionata, nu bausem nici picatura de bere cand am scris alea. Le-am scris acolo. "y" urile de la Mickyyy nu le stiam, i-am marturisit ca niciodata nu stiu cate are si mi-a spus direct :)... pe litere

 

Mitraliera...era pentru pasele de idei, glume :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...