Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

Eu vreau sa stiu de la voi ,si cei care ati fost acolo aseara si ceilalti, daca a fost vreo persoana care vi se pare ca e mult diferita decat ceea ce ati avut voi "in cap" despre ea.

Daca e altfel in realiate decat v-a facut impresia ca e pe forum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu, Rox, soacra mea a murit acum un an și jumătate :(. Îmi pare rău pentru Aura, știu că s-a chinuit mult. Dumnezeu să o odihnească!

 imi pare foarte rau :(

(era mai bine.... nu am mai vazut-o de ceva timp, a venit ca un soc vestea :( )

 

deci tabelul ala facut de Buflea era ptr nota??? pare un tabel de rent sau whist :))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa stiu de la voi ,si cei care ati fost acolo aseara si ceilalti, daca a fost vreo persoana care vi se pare ca e mult diferita decat ceea ce ati avut voi "in cap" despre ea.

Daca e altfel in realiate decat v-a facut impresia ca e pe forum.

 

da. eu mi-o imaginam pe viviana cu totul altfel.

in schimb mianna arata exact, dar exact cum mi-o imaginam.

pe miky o stiu din real-life.

iar buflea mi se pare super-sexy in colajul facut de alinuk, are o privire mama-mama...

dl sot de viviana nu apare in poze, n-a dorit sa-si dezvaluie identitatea ? la cat ne-am perpelit pe aici cu internarea 'mnealui...macar ii admiram noua silueta :-)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda... asa cum am spus si la masa patrata care mi s-a parut IMENSA (am fost coplesita aproape :) ),  pt mine toti sunteti asa cum va stiam, cum va imaginam

 

Tu, Yagmur si RaluAlexandrei...ati fost cam necunoscute...pentru mine. Si desigur, surprize ft placute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuk, deci tot tu - durere de cap, scris gresit... I see...  [pup]

 

Rox - fix la whist m-am gandit si eu cand am vazut tabelul, m-am si gandit o secunda daca or fi jucat ceva  [:D]

Ie-te cartoforii cum ies la interval.

 

Mah deci eu am scris numele pe pingu inainte de BR.Eram ft emotionata, really. Asta ca sa fie clar, ca dupa br lucrurile imi ies mai bine.

 

Iar tabelul in care a EXCELat Buflea ...era NOTA de plata defalcata!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...