Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

 

Rox, as fi lasat-o, sincer! ar avea cine s-o alinte si sa ii faca toata poftele, dar as muri de dorul ei.... de cand s-a nascut nici macar o noapte nu am stat despartite.

 

tre sa fie odata prima data... :)

 

 

bai, pozele cu dozatoru de bere sunt incredibil de mistooo!!! :))))) (va urasc, da? noi de ce nu ne-am vazut in iunie acolo?? )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare ghetar! 

 

Am stat si eu pana tarziu sa prind toate pozele si impresiile de la intalnire. Se pare ca v-a fost cam bine. Bravo! 

 

da' bine, papanash, da-ma de gol! [soricel] Papanash s-a indurat de curiozitatea mea si mi-a lasat pe facebook 3-4 poze de la inceputul intalnirii. La poza de mai sus, am comentat eu  "Rufus in tanga , doamnele ce se imbratiseza ...nu le stiu". La laptopul de acasa nu prea imi bate tasta 's', intentia fiind de a scrie ca R. e cel din stanga. Am fost intrebata daca am priviri cu raze X de stiu ca Rufus e in tanga .... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io vreau sa vad ciocolata Elyda... [:)]

Mi ruşâni...:)):))

Vreti sa va doara capul si pe voi ?:)):))

 

 

 

Alinuk, schimba aparatul foto ca nu e bun!:)):))

Ingraşa rau! E ceva de groaza! Simt cum ma depresez:)) cand ma vad!

 

 

Eu sunt mai silfida fratilor, sa nu va luati dupa pozele astea ca va induc in eroare!:)):))

 

Serios!:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuk, o sa ii propun soacrei, are loc unde sa va adunati toti.. si daca nu incapeti in casa, e loc destul de jur imprejur, 75 hectare de parkland si vreo 800 oite companie... nu-s ale lor, ale unui fermier din zona, cat sa nu trebuiasca sa bage cositoarea, asa oitele rezolva problema[:D] 

 

 

Mah eu asta nu vreau sa treaca nemarcata!

Voi vedeti ce a scris Strumphita noastra aici?????????????

 

Eu fac print screen! Si imi pun bani deoparte. Care se mai baga?

Dorina sa ne tii la curent cu ce spune doamna soacra despre eventualitatea unei vizite pingunicesti.

 

Sa ii spui ca avem cel mai tare contabil pentru lista de cheltuieli. aka Buflea! ( Io ii ziceam Buflea minunata, acum s-a procopsit cu Buflea EXCELenta! )

 

Beau un pahar de apa rece, mi-as face un ice bucket ...dar sunt "o doamna" cu sacou si floare-n piept...si nu se cade.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...