Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pregatiri de intalnire pe Ghetar


Recommended Posts

Roxana, daca tot ai aparut prin zona, iti mai faci un pustiu de bine cu mine, si ma ajuti cu interpretarea la niste analize care le-am facut ieri? Ca vad ca mi-au iesit o gramada rosii, spre deosebire de data trecuta, cand am avut doar 2 care nu erau in grafic.

 

De data asta am rosii:

eritrocte 3.61

hemoglobina 11.2

proteina S 31.36%

cholesterol 268

lipide totale 824 mg/dl

proteine totale 6.22 g/dl

 

E ceva de rau pe-acolo? ca daa trecuta toate astea erau in graphic.

 

is ok. ai niste valori nitel depasite, dar pe fond de sarcina. as recomanda totusi vreo 3-4 saptamani de mancare mai usoara si cu grasimi cat mai putin procesate (ulei de masline, carne rosie de 2 ori pe saptamana, peste de 3, oua de 2 ori... din astea)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu votez pentru Hanul Berarilor ! E aproape central, comod de ajuns , arata ff bine, are terasa, are mici, are bere la metru.

 

Strumph, durerile de cap sunt ceva obisnuit pentru mine, migrenele au cauze multiple, eu am facut si un RMN cervical si am descoperit o vertebra deplasata. remediul este fizioterapie , analgezice, antiinflamatoare. Cum eu duc lipsa de timp, bag medicamente, ca fizioterapia e pentru boieri ( a se citi pentru cine are timp).

a, am cumparat si perna de-aia scobita, ortopedica. Parca-s mai bine de cand am aflat ca-i numai vertebra sarita, si n-am crocobauri inauntru asa cum imi imaginam. Sau aia n-or iesi la RMN....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hanu' Berarilor!?

Sunt un pic paralela cu barurile si carciumile, si atunci cand nu sunt sigura, intreb: Care  din ele? Ca inteleg ca-s 2, una in centrul vechi, si cealalta pe Pache Protopopescu, pe langa protv....

 

oricum, cand stabliti clar, va rog sa puneti bolduit, data, ora, locatie si adresa locatiei, ca sa nu existe confuzii  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, si cate carciumi sunt prin Bucurestiul asta...si noi nu gasim una [:)]

Hai sa zicem Hanul Berarilor de pe Pache, ca o preferinta a mai multor persoane. Cumva e si in zona agreata de cei mai multi.

Pe Viviana, care nu-i chiar in zona, o s-o ia Tora, ca are un biznis cu ea (viviana nu stie inca), o sa sune.

Astept confirmarile.

In ceea ce ma priveste, chiar nu ma prea intereseaza locatia...ci compania. Si berea [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...