Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sincer, e simplu, doar niste finantisti/ contabili pe vremuri au inventat un limbaj specific invaluit in neintelegere si greutate ca sa convinga lumea ca ce fac ei e greu, unic si irepetabil :D

 

eu gandesc ca greu e ce faci tu, analize, teste, laborator... sau ce face dna aschi (unde e?)  cu chimie, pe care eu am invatat-o asa:

 

CH liniuta stanga O, liniuta sus dumenzeu stie ce, liniuta jos... si tot asa :D

 

Da, sunt convinsa ca asa e. :) Si eu tot chimista sunt la baza, inginer chimist in chimie organica. :) Doar ca m-am lasat pagubasa in chimie dupa facultate si am facut multe altele ce nu tin de chimie, in Ro. Eh, ajunsa aici, ce sa ma mai laud cu chimia pe care o uitasem :). A trebuit sa fac ceva si contabilitate sau finante nu am vrut (a se citi putut) :)). 

 

Tu esti finantist din Ro?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, felicitari!!! [pk] [pk] [pk] . Am vazut si pozele de la Niagara. Frumoase rau!!!! Si voi toti la fel. Mama ta este o femeie tare frumoasa.

Strumfi, eu nu voi deranja prea tare la conac. Vin cu cortul [:-)))]

Glimmer, sunteti tare frumoase. Tu esti o randunica tanara, tanara. Si gospodina pe deasupra.

Deci ne vedem si duminica. Ce bine! Vin cu Turbo. Daca eu sunt asa cum scriu, sa vedem daca si el corespunde descrierii de pe ghetar [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai...de ce nu astepti sa se faca luminna si la mine sa vad si eu pozele?

am prins doar pe cele de la Niagara...super...super de tot! asa de aproape merg cu barcile/ori vapor ce e?

si felicitari pt certificari...si eu tot in domeniul contabil am lucrat(nu mi-a placut niciodata)...si stiu cat de greu e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, ma bucur ca imi cresc sansele la vieneza. Da, imi place sa rad. Iar daca nu rad, am gura cu colturile cazute si arat bosumflata. Deci daca stau cu gura inchisa ma intreaba lumea de ce sunt suparata [:-)))] . Deci, am doar 2 variante: ori vorbesc, ori rad. Le fac pe ambele, excesiv uneori. [:)]

Cu Mianna m-am cunoscut acum 2 veri, parca, tot la o intalnire de prietene virtuale [:)] . Si pur si simplu am pastrat legatura, ne-am descoperit hobby-uri comune si tot asa [:)]

Rox, voi nu puteti ajunge duminica? Tare mult mi-ar placea sa va cunosc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...