Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai...de ce nu astepti sa se faca luminna si la mine sa vad si eu pozele?

am prins doar pe cele de la Niagara...super...super de tot! asa de aproape merg cu barcile/ori vapor ce e?

si felicitari pt certificari...si eu tot in domeniul contabil am lucrat(nu mi-a placut niciodata)...si stiu cat de greu e.

 

 

scuze michelle :( m-am panicat ca a inchis ruf capitolul.

 

da, se merge cu barca, in continuare

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aschiutza, da, m-am tot gandit. 

 

Mai stiti cand va povesteam ca asta-primavara am mancat cu Iana corcoduse si grupul cu care eram s-a dat doi pasi inapoi si mamicile au interzis copiilor sa se atinga de ele ca nu par a fi comestibile? :))) Ei, zilele astea pe munte am mancat cu copiii de ne-am umflat... coarne. Sa va spun ce priviri ne aruncau drumetii care ne vedeau? 

 

 

doamne, ce pofta mi-ai facut! imi lasa gura apa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa adaug si eu - dragi pinguine si pinguin -  ca prin mesajele voastre: franturi de bucurii, de framantari, intamplari, vacante, intalniri, poze, etc  imi imbogatiti fiecare zi, mi-o faceti mai luminoasa in ciuda micilor neajunsuri inerente fiecarei zile. Ma simt mai pinguina cu fiecare zi care trece :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre poza intilnirii pinguinilor...jumatate din voi va stiu din alte poze.

nu stiam pe elyda, ralu, mianna si yagmur...sau poate le-am mai vazut in poze dar nu mi le mai aminteam.

 

cce cred eu:

ralu, nu arata de loc, absolut de loc cum mi-o imaginam (tunsa scurt si blonda), e slaba si frumoasa foc...gresesc sau parca am citit undeva ca are 4 copii. esti genul cu care mi-ar placea sa ies la plimbare, sa vorbesc de-ale casei, sa ne invitam la cafele...

 

viviana am mai vvazut-o in poze dar  e total altfel decat mi-o imaginez cand scrie pe forum...e genul care mi-as dori-o sa o am vecina.

 

alinuk, e o dulce...pare f energetica, genul de prietena cu care as pune tzara la cale.

 

ruffus si tora sunt exact asa cum mi-I imaginam, si genuld e oameni care parca ii cunosc de cind lumea si cu care cred cca as putea vorbi orice.

 

eyda,fff diferita de orice imagine care mi-am facuta despre ea pe forum.mi-o imaginam mai blonda, mi se pare f deschisa, vesela.

 

mianna, mi-o imaginam bruneta cu parul lung...

 

buflea, e cam asa cum mi-o imaginam, cu trasaturi deosebit de frumoase si mereu cu creionul in mina la facut de socoteli.

 

yagmur, asa cum mi-o imaginam pare f spontana si de o veselie contagioasa.

 

papanash, nu e cum mi-o imaginam, e pare foarte delicata.

 

mickyyy, in sf am invatat si eu cate "y"uri sa pun.la fata esti complet neschimbata...eu cat am fost gravida, eram f schimbata la fatza. pari retrasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...