Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

Din cauza Laurei25, care vine in Bucuresti pe 31 si isi duce copiii la Antipa, am hotarat ad-hoc sa ne revedem  duminica, la cafeneaua Antipa, pe la ora 14. Cu copii cu tot.

Planul este ca odraslele mai mari sa-i plimbe prin muzeu pe cei mici in timp ce noi bem si chefuim in gradina.

Fii-mea a fost de acord. Ramane sa stabilesc suma. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bai ingrozitori sunteti cu pozele. noroc ca am mancat de pranz  [:p]

 

 

3. De vreo 2 ani pe pagina mea de FB s-a infiltrat o duduie (fara Dorada pe gratar). Io pe FB, intru rar, ma balbai, nu prea stiu ce fac pe acolo. Deci habar nu am cand, de ce, cum am acceptat-o ca prietena.

 

puaahahahahahahaaa. stii de ce rad... :))))

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, oitele alea au cam acelasi pret peste tot (eu am luat si din Madrid si de la austrieci)...am gasit un site nemtesc unde aveau reduceri la cele de 50 cm (la 2 dintre modele, ca sunt mai multe), de la 40 la 20 de euro...numai ca transportul spre Elvetia costa 20 euro, asa ca nu fac nici o branza...aici una de 50 cm e 54 franci (44 euro), cea de 35 cm 38 fr....cea de 1.20m nici nu spun [:)] cea de 80 cm e la jumate de pret fata de cea de 1.20m...

Marcia are zeci de plusuri, mari, mici, de toate neamurile...sunt unele cu ochi mari si viu colorate, diverse animalute...si diverse dimensiuni...sau unele rotunde, tot ft viu colorate..si alea toate marimile...i-am luat de la cel mai mic la cel mai mare....acum zac toate in boxa...cred ca le vand, ca e pacat de ele sa le dau asa...pt ca sunt noi...ea le colectioneaza, dar doar atat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...