Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

Michelle, si eu urasc aglomeratia. La cumparaturile saptamanale prefer sa merg vineri seara, la supermarket; sambata e teroare pt mine, ma ia ameteala de la atata lume. Noi avem birourile intr-un shopping mall; la pranz e si aici nebunie mare, asa ca merg dimineata sa cumpar ce am de cumparat cand e nevoie (mancare pt seara, haine, incaltari...e ft comod sa ai magazinele cu 1 etaj mai jos :-) dar si cheltui bani aiurea). Daca Marciei ii trebuie ceva, merg cu ea tot vineri seara la shopping. Doar la nemti mergem sambata, dar la 8.30 suntem deja acolo si in 30 min am terminat de cumparat, am lista si ma tin de ea, nu stau sa casc gura aiurea.

Dar mi-am propus sa merg in octombrie, in saptamana cand sunt in Bucuresti, la shopping. Vreau sa-mi iau haine viu colorate, pt ca aici sunt doar culori inchise si ma dispera.

 

O seara buna !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi e campanie electorala, ma uit la o dezbatere in direct, cu toti sefii de partide, care sunt in parlament acum...si tot nu stiu cu cine sa votez :(((. E primul an cand pot vota pentru Parlament, acum 4 ani nu eram inca cetateni si am putut vota numai la locale. Atunci am stiut, acum nu mai sunt sigura ca cei cu care am votat atunci, merita iar votul meu. Dar nici ceilalti nu ma conving...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...