Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa-ti traiasca minunea Ica, e dulce foc.

Deci [:)]  m-am intors, desi mi-as fi dorit sa raman acolo. Imi cer scuze ca nu am reusit sa ajung la intalnire, pur si simplu nu am avut timp sa ajung peste tot si sa ma intalnesc cu toti cu care as fi vrut. Sper sa nu fiti suparate pe mine fetele cu care nu am reusit sa ma intalnesc. Sper sa ne vedem curand. [:)]

Michelle, ti-am adus tei. Mai da-mi si mie saptamana asta sa imi revin si iti trimit saptamana viitoare. Lasa-mi adresa pe PM te rog.

Roxana multumesc mult pt tot. Eric si acum intreaba de Patrick si Luca. [flo2]  Pupici multi de la noi. La fel si Oliviei! [flo2]

 

Pot sa indraznesc sa ma ajutati cu un sfat? Stiti cumva vreun professor/profesoara de engleza pentru o persoana adulta, de peste 40 de ani, care vrea sa emigreze dar vrea sa invete ceva engleza inainte? V-as ramane datoare daca mi-ati recomanda pe cineva. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am pe cine sa-ti recomand in Bucuresti, Carmen.

 

Ica, superb baietel ai, tare-mi plac cand sunt mici asa.

 

Eu nu prea mai zic nimic pentru ca sunt ingropata in rufe si tot ce s-a strans cat am fost plecata. In plus, Carlei I-au mai iesit doi dinti, deci va trebui sa mergem la spital sa-I scoatem cu anestezie generala... eu sunt terifiata, dar n-am de ales.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...