Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: discutii aprinse


Recommended Posts

  • Răspunsuri 621
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, am inteles.

ma bucur ca ati rezolvat problemele.

 

Eu m-am trezit azi la 5 dimineata cu o durere de cap cumplita, am varsat tot ce n-aveam in stomac si nu mi-a trecut nici acum. A trebuit sa beau un pahar de sana ca sa pot lua medicamente :(

Sper sa-mi treaca pana diseara, ca am clienti la cabinet...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

ce bine e sa te simti bine!!

 

 

 

Deci pana la urma ai tras-o? Cat ai slabit? :)))

 

Viviana, mi se face pielea de gaina citind. De fapt, din acest motiv am plecat din tara pe ultima suta de metri: scoala. Si m-au impins de la spate parintii viitorilor colegi de scoala ai fetelor, marea masa a lor :(

 

Si mi se mai face pielea de gaina citind de puii de GJ si Andreea :(. Sper sa nu fie atat de terifiant pe cum suna, si sa se termine cu bine!

 

Si, ultima pe lista cu voia dumneavoastra, imi mai face piele de gaina ploaia fara de sfarsit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In ultima perioada m-am lovit si eu problemele despre care spune Viviana.Trubadurul vrea sa se mute la o alta clasa si am fost la liceu sa vad ce se poate face.Exceptand unele probleme pentru care suntem vinovati ca nu am facut anumite demersuri la timpul potrivit,ultimele zile au fost pentru mine un cosmar.

Invatamantul romanesc este la pamant, profesorii sunt tottal dezinteresati, exista un obicei nenorocit sa pastrezi in functie un profesor care nu isi face treaba bine dar "e titular" , toti stiu dar nu se face nimic si parerile elevilor sunt zero, directorii sunt doar de forma, pilele la putere si elevii doar de umplutura.

 

Vorbesc despre cel mai bun liceu din judetul in care locuiesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Karu, s-a dus mititica azi la scoala incantata sa arate colegelor dintii ei stralucitori de printesa. (i-a pus la cativa niste coronite metalice) N-am avut curaj s-o dezamagesc, dar mie mi s-a strans inima.

Vino la noi ca saptamana asta e soare.

 

Cu scoala, e trist ce citesc pe aici. Nici eu nu-s multumita de scoala de aici. Fi-miu pare a avea o invatatoare naspa anul asta. O vad diseara la sedinta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox sanatate multa  si tin pumnii "stlans,stlans" sa-ti iasa pasienta cu concediu.

 

 

 

Ica faine lucraturile din hartie  [flo2] .Ca o neindemnatica ce ma aflu ,admir tot ce pot face doua maini dibace  [:)]

Superb bubulinu', sa fie sanatos si sa va bucurati de el!

 

 

Elyda  [flo2]  pt poza cu cerul.

 

 

 

 

 

 Si se pare ca atunci cand sunt furioasa (si scap de incatusari/jene) vorbesc bine engleza

 

 si tu,Viviana?!Ca si eu am ajuns la aceeasi concluzie  [:)]

 

Bafta Viviana cu mutatul,maine imi intind si eu antenele sa vad daca va pot ajuta cu ceva,sper.

 

 

 

 

 e ca scobitoarea si maninca de parca nu a mai mincat de o saptamana.

 

Stai linistita Michelle ca si Radu al meu la fel este,de aceea l-am si poreclit Tantarul  [:)] 

 

Cumparaciunile le urasc si eu cu patima,ma omoara mersul saptamanal la hipermarket ,aglomeratia,prostul obicei al unora de a face o sedinta fix in mijlocul culoarului pe care eu ma opintesc sa-l parcurg cu caruciorul plin.

 

Carmen bine ai revenit  [flo2] 

 

JG si Andreea crunt cu dintii,am trecut si eu prin asta cu Edy insa am rezolvat-o fara anestezie doar cu amorteala data de spray.

 

Gata dragelor la munca tara ma cheama!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...