Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Animator petrecere 8 ani


Recommended Posts

Nu prea stim ce variante de distractie (mai) avem la 8 ani.

 

Spectacolele de magie au fost ok pana la un punct, acum par sa nu-i mai atraga. Anul trecut am facut petrecere in afara scolii, cu tobe.  Anul asta vrem sa ne limitam la o mini-petrecere organizata la scoala, ne gandeam la o sesiune de experimente haioase.

 

Am intrat putin in criza de timp, orice sugestie este binevenita.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 6 months later...

Acum este la un nou trend printre petrecerile pentru copii: Crazy Hair. Copii sunt incantati sa isi coloreze parul cu diverse spray-uri (care se duc la prima spalare si nu afecteaza firul de par fiind folosite si in saloanele de cosmetica) sau sa se coafeze in cele mai traznite moduri.  In strainatate serviciul de Crazy Hair este foarte la moda atit in randul copiilor cat si al adultilor si au dedicata chiar si o zi speciala in care copii merg la gradinita sau la scoala cu coafuri din cele mai trasnite. 

 

Noi am folosit acest serviciu anul trecut pentru fetita noastra de 7 ani si au fost foarte incantati copii. Ti-i recomand pe cei de la Petreceri Fantastice. Ei ne-au ajutat in organizarea petrecerii pentru fetita noastra si am avut parte de momente foarte frumoase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, am optat pt o sesiune de experimente stiintifice amuzante, impreuna cu Profesorul Trasnit (de fapt, o profesoara [:)]). A fost cea mai potrivita varianta pt o mini-petrecere desafasurata la scoala. Copiii au putut participa toti, pe rand, la experimente, au fost foarte incantati si curiosi, au pus intrebari, s-au distrat pe cinste.

 

http://www.funscience.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...